Miasteczko animacyjne „Baw się nauką z Da Vinci Learning” podróżuje jeszcze do 27 sierpnia!

Baw się nauką z Da Vinci Learning
Baw się nauką z Da Vinci Learning

Informacja prasowa

Wspaniały, czerwony autobus oraz miasteczko animacyjne „Baw się nauką z Da Vinci Learning” zawitało już do 15-tu miejscowości nadmorskich! Zmieniamy lokalizacje co 3 dni, aby inspirować jak największą liczbę dzieci i rodziców odwiedzających w tym roku polskie wybrzeże.

Da Vinci Learning
Da Vinci Learning

Uczestnicy naszych animacji muszą zebrać cztery kolorowe pieczątki z czterech stref animacyjnych: Eksperymentuj, Zrób to sam, KidSpace i Ruszaj się! Kolejnym etapem jest udział w konkurencji zbiorowej w strefie Ruszaj się! takiej jak: wojna na pufy, slalom gigant albo przeskakiwanie przez linę. Zwycięzcy otrzymują gry i quizy oraz soczki, wodę, daszki i balony od naszych partnerów. Na tych, którym się nie udało wygrać w konkurencji sportowej, czekają zawsze nagrody pocieszenia.

W konkurencjach mogą brać udział także rodzice i opiekunowie, podnosząc tym samym szanse dzieci na wygraną! Animacje przygotowane przez Da Vinci Learning są wyjątkowe, zaczerpnięte wprost z oferty programowej kanału! Takich zabaw i pomysłów na spędzanie czasu z dziećmi, nie znajdziecie nigdzie indziej!

Co godzinę zapraszamy całe rodziny na przejażdżkę po mieście naszym czerwonym autobusem Da Vinci Learning. Na dachu takiego autobusu jazda jest zawsze ciekawa, zwłaszcza kiedy można sięgnąć korony drzew!

Ponieważ wakacje się powoli kończą, także i nasza akcja zbliża się ku końcowi. Przed nami jeszcze 3 miejscowości:

  • 18–20 sierpnia – Rewal - plaża przy ul. Westerplatte
  • 22–24 sierpnia – Pobierowo - plaża przy molo, ul. Pocztowa
  • 25–27 sierpnia – Dziwnów - boisko w Parku Miejskim, przy ulicy Sienkiewicza

Dla wszystkich odwiedzających, mamy dodatkowy konkurs – każdy, kto odwiedzi naszą strefę, zrobi zdjęcie i wrzuci na swój profil na Facebook z oznaczeniem #bawsienauka, ma szansę na wygranie wspaniałych nagród od Da Vinci Learning!

Dla wszystkich wstęp jest oczywiście bezpłatny! Bawimy się codzinnie w godzinach 10:00 – 18:00.

Sprawdzajcie na bieżąco naszą trasę na www.davinci-learning.com/bawsienauka oraz na FB/DaVinciLearningPolska.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.