Trwa ładowanie...

Mama nigdy nie jest sama!

Już 29 czerwca w Dworku Artura na ul. Dworcowej 9 w Gdańsku odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Mama nigdy nie jest sama! Tym razem wydarzenie kierowane jest do rodziców – zarówno mam jak i tatusiów – dzieci w wieku 0-1. Mama nigdy nie jest sama to cykl spotkań dla pań w ciąży oraz rodziców dzieci w wieku 0-1 i 1-3, organizowanych przez Ośrodek Wspierania Rozwoju „Bliżej” oraz firmę WerkArt, których celem jest umożliwienie młodym rodzicom bezpośredniego kontaktu ze specjalistami (psychologiem, lekarzem, doradcą laktacyjnym, logopedą, dietetykiem, doradcą noszenia w chustach, położną, brafitterką, etc.), a także spotkania z innymi rodzicami i wymiany doświadczeń. Pierwsze wydarzenie dla kobiet w ciąży, które miało miejsce w styczniu tego roku, pokazało jak duża i realna jest ta potrzeba.

Zobacz film: "Katar u niemowlaka"

Spotkanie
Spotkanie

Kolejne spotkanie odbędzie się już w czerwcu w Gdańsku.

zobacz galerię

Podczas czerwcowego spotkania w Dworku Artura – który został nam udostępniony dzięki nawiązaniu współpracy z Gdańskim Archipelagiem Kultury – młodzi rodzice będą mieli okazję wysłuchać wykładów m.in. doradczyni noszenia dzieci w chuście (dlaczego i jak nosić dzieci?), logopedki (karmienie okiem logopedy), prawnika (prawa kobietpracownic), dietetyczki (rozszerzanie diety malucha), psychologa (zabawy wspierające rozwój), brafitterek (odpowiednie dopasowanie biustonosza). Na zakończenie odbędzie się panel, podczas którego uczestniczki i uczestnicy będą mogli zadać pytania specjalistom.

Odpowiadając na potrzeby rodziców i ich maluchów, zorganizowane zostanie również miejsce do przewijania dzieci oraz kącik zabaw, w którym będzie można odpocząć wraz z pociechami lub pobawić się z nimi.

Wydarzenie Mama nigdy nie jest sama patronatem objęły: Dzielnica rodzica, Gaga Magazyn, Czas dzieci, W roli mamy, Maluchy3miasta, Bliżej dziecka, Parenting.pl, Mama na zakupach oraz trójmiasto.pl. Natomiast potwierdzonymi Partnerami spotkania są: Dress you up, Wydawnictwo Zakamarki, Lingeria, White&Black, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, Smyk Matarnia, Wydawnictwo Hokus Pokus, Crispy. Dzięki Partnerom na zakończenie spotkania wśród uczestników rozlosowane zostaną atrakcyjne upominki.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie Mama nigdy nie jest sama.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców, którzy mają ochotę spędzić sobotnie, czerwcowe południe wśród innych rodziców, w przyjaznej, miłej atmosferze pełnej bliskości,wysłuchać ciekawych wykładów, a także wziąć udział w dyskusji i twórczych rozmowach na temat szczęśliwego dzieciństwa i rodzicielstwa!

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.