Trwa ładowanie...

Mali prezesi wielkich firm!

Będą produkować czekoladę, która będzie wywoływać szczęście? A może zaprojektują samoloty? Na półkach sklepowych odnajdziemy rewolucyjne kremy odmładzające? Z fotelu prezesa nie ma rzeczy niemożliwych! W Dzień Dziecka podopieczni AKADEMII PRZYSZŁOŚCI staną na czele największych polskich firm.

Zobacz film: "Jak przewijać niemowlę?"

Każde dziecko może zostać prezesem
Każde dziecko może zostać prezesem [3 zdjęcia]

Podopieczni Akademii Przyszłości świętują Dzień Dziecka.

zobacz galerię

„Dziecko na fotelu prezesa” – tak mali studenci AKADEMII PRZYSZŁOŚCI świętują Dzień Dziecka. Tego dnia zasiadają na fotelach prezesów znanych firm. Dzięki temu dzieci, które na co dzień słyszą, że nie rokują, mogą zobaczyć swoją przyszłość z nowej perspektywy.

A będzie się działo…

BP Polska, ASTOR, WEDEL, Instytut Lotnictwa EDC oraz media - między innymi te firmy z początkiem czerwca na jeden dzień zyskają nowych prezesów. Dzieci Dzień Dziecka rozpocznie się zwiedzaniem firmy oraz poznawaniem pracowników. Punktem kulminacyjnym wizyty jest fotel prezesa! A potem będzie się działo! Wydawanie poleceń służbowych, podpisywanie dokumentów, wymiana wizytówek i wydawanie decyzji prosto z fotela prezesa! Kto wie co się zdarzy?

Bo wszystko jest możliwe!

Wyprodukują czekoladę, która uszczęśliwi wszystkich ludzi? Zaprojektują nowe samoloty? Może pojawi się rewolucyjny krem odmładzający! W radiu i telewizji, będą pojawiały się tylko i wyłącznie pozytywne informacje! A może wszyscy dostaniemy podwyżki? Benzyna za 1 grosz? To wszystko jest możliwe! Dzieci będą mogły poczuć jak smakuje sukces. Na co dzień słyszą, że nie rokują. Mają zaniżone poczucie własnej wartości i nikt w nie nie wierzy. W AKADEMII PRZYSZŁOŚCI raz w tygodniu spotykają się z tutorem - studentem, który pomaga im w nauce i przygotowuje do samodzielności w dorosłym życiu.

Oprócz Dnia Dziecka mali studenci AKADEMII PRZYSZŁOŚCI mają inne święta, które mają rozbudzać marzenia i wiarę we własne siły. Podobnie działają spotkania z ambasadorami AKADEMII m. in. Szymonem Majewskim, Julią Kamińską, Darią Widawską czy innymi.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.