Trwa ładowanie...

Littlest Pet Shop część 8 – Wielki plan Blythe – recenzja

To już ósma część przygód Blythe Baxter i jej zwierzęcych przyjaciół. Serial niezmiennie cieszy się dużą popularnością wśród dzieci.

Blythe nie jest zwykłą dziewczynką. Dlaczego? Rozumie mowę zwierząt! Ponadto ma jasno sprecyzowane zainteresowania oraz plany na przyszłość – marzy o karierze projektantki mody dla domowych pupili. Ma wielką wyobraźnię i talent, który ciągle rozwija wspierana przez samotnie wychowującego ją ojca oraz panią Twombly – właścicielkę sklepu Littlest Pet Shop. Moc pomysłów, które pojawiają się w jej głowie sprawia, że potrafi znaleźć wyjście z każdej – nawet najtrudniejszej – sytuacji.

Spanielka Zoe, jeż Russel, skunks Pepper, gekon Vinnie, mangusta Sunil, panda Penny Ling oraz małpka Minka to zwierzątka, które bardzo przypominają małe dzieci. Blythe jest ich opiekunką, która zabiera je na spacer, bawi się z nimi, rozwiązuje ich problemy. Jednocześnie zwierzątka bardzo ją wspierają i starają się pomagać we wszystkich jej przedsięwzięciach.

Wszystkim zależy na tym, by w ich światku panowało szczęście i spełnienie. Właśnie dlatego serial polubiły dzieci, które odkrywają w nim swoje ukryte pragnienia i radości. Jedne przecież boją się zmian jak Sunil i są nieśmiałe jak Penny Ling, inne są rozbrykane i pełne energii jak Minka, a jeszcze inne mają głowy pełne pomysłów jak sama Blythe.

Płyta DVD „Wielki plan Blythe” to zbiór 5 odcinków serialu:

  1. Wielki plan Blythe
  2. Wielki sukces
  3. Opowiadanie Penny Ling
  4. W Paryżu z Zoe
  5. Super Sunil

Całość to 105 minut wspaniałej zabawy i wielu piosenek, które zachwycą każdego małego widza. Nauczą się oni, że aby coś osiągnąć, trzeba też coś poświęcić, ale też że zawsze można liczyć na przyjaciół oraz najbliższych. Dzieci z pewnością ucieszą się, gdy Blythe zorganizuje swój własny sklep, by móc wziąć udział w Międzynarodowej Wystawie Mody. Będą też zachwycone pomysłem ojca Blythe, by powstały linie lotnicze przeznaczone tylko dla zwierząt. Z niecierpliwością będą również oczekiwały przygód Zoe w Paryżu.

Piękne, wyraziste kolory, interesująca grafika, wspaniałe i wpadające w ucho piosenki, zabawne sytuacje – to wszystko sprawia, że odcinki Littlest Pet Shop oglądają też rodzice, nawet gdy dziecko już zaśnie :-)

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.