Przejdź na WP

LINK4 Mama: Znajdą najlepszą szkołę dla twojego dziecka

Oferta placówek oświatowych jest coraz bogatsza. Przedszkola i szkoły ścigając się o uczniów przygotowują przeróżne oferty. Jest ich tak dużo, że nie sposób być ze wszystkim na bieżąco. Nie trzeba już spędzać godzin w internecie i porównywać poszczególne miejsca. LINK4 zrobi to za rodziców.

Usługa Concierge jest na świecie coraz bardziej popularna. Właśnie dlatego znalazła się w ofercie LINK4 Mama.

– Dzieci interesują się różnymi rzeczami. Wielu rodziców chce zatem posłać pociechy do przedszkoli czy szkół profilowanych. Językowych, sportowych, muzycznych czy artystycznych lub takich, których uczniowie odnoszą sukcesy w olimpiadach przedmiotowych. Znajdziemy takie placówki, a rodzic otrzyma od nas raport z kompletem informacji dotyczących procedur przyjęcia, terminów, wymaganych dokumentów. Jedyne, czego nie zrobimy, to egzamin wstępny. Z tym dziecko będzie musiało poradzić sobie samo – wyjaśnia Patrycja Kotecka, dyrektor marketingu LINK4. I dodaje, że na podobnej zasadzie ubezpieczyciel wyselekcjonuje oferty wypoczynkowe, kolonie i obozy. LINK4, na życzenie rodzica, znajdzie też najlepsze miejsce do zorganizowania imprezy okolicznościowej, np. urodzin.

Patrycja Kotecka, dyrektor marketingu LINK4
Patrycja Kotecka, dyrektor marketingu LINK4

– Po co zaprzątać sobie głowę czymś, co może zrobić ktoś inny, czyli my – mówi Joanna Talaśka. Usługa concierge jest nielimitowana i dostępna przez całą dobę.

Pakiet LINK4 Mama to wyjątkowy pakiet ubezpieczeń wypracowany z kobietami i z myślą o nich. Zawiera między innymi ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej dla mamy. Ubezpieczyciel może wziąć odpowiedzialność za to, że urwis zniszczy w sklepie drogie kosmetyki lub piłką wgniecie karoserię w samochodzie sąsiada. Ubezpieczenie Assistance Szybka Pomoc pokryje także koszty pomocy domowej, która zrobi zakupy, posprząta mieszkanie czy ugotuje obiad, gdy mama - w konsekwencji nieszczęśliwego wypadku wymagającego leżenia - nie będzie mogła zająć się domem.

Zobacz film: "LINK4 Mama - dziecko w przedszkolu"

Drugi pakiet ubezpieczeń LINK4 dziecko to m.in. ubezpieczenie dziecka od następstw nieszczęśliwych wypadków, np. wybicie zęba, złamanie ręki, skręcenie nogi. Nie tylko w szkole, ale także na zajęciach dodatkowych. Wypłacimy również świadczenie za zachorowanie dziecka spowodowanego pneumokokami, sepsą, a także za wstrząśnienie mózgu (1 tys. zł za zdarzenie).

Pełna oferta, szczegóły pakietu i ogólne warunki ubezpieczenia na link4mama.pl. LINK4 Mama można kupić pod numerem 604 14 14 14 lub u agentów.

Artykuł sponsorowany

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Advertisement