Przejdź na WP

LEGO® Friends® "Dzień wielkiego wyścigu" - recenzja

Czy dziewczynki lubią się ścigać samochodami? Po otwarciu zestawu LEGO® Friends® "Dzień wielkiego wyścigu", każda młoda dama zamarzy, by wkroczyć na tor gokartowy. Nasze córki znały i lubiły dziewczyńskie zestawy klocków Lego, ale ten okazał się zupełną rewelacją!

Przede wszystkim dlatego, że zestaw jest bardzo bogato wyposażony i umożliwia wspaniałą zabawę trzem dziewczynkom (siostrom, koleżankom) równocześnie. W zestawie, oprócz wyposażenia bazy gokartowej, znajdują się minilaleczki Stephanie, Mii i Vicky wraz z ich zwierzakami kotkiem, psem i króliczkiem.

1. Wyścigi nie tylko dla chłopców

W całym zestawie urzeka to, że wszystko zostało pomyślane tak, aby to właśnie dziewczynki miały frajdę ze ścigania, a jak wiadomo dziewczynkom nie o sam wyścig chodzi, ale o całą oprawę. I tak: laleczki mają piękne kombinezony i kaski, ich gokarty są ślicznie spersonalizowane, każdy jest innego koloru oraz ma inną zawartość bagażnika.

W ogóle w całym zestawie mamy mnóstwo kolorów i zgrabnych dodatków. Dotyczy to również dwupiętrowego budynku bazy, w którym na parterze znajduje się przebieralnia z szafkami i toaletą, a na piętrze jest podium dla zwycięzców oraz loża dla VIP-ów, z której rywalizację mogą oglądać zwierzątka.

2. Różnorodne akcesoria

Cudownie wyszykowane do wyścigu Stephanie, Mia i Vicky mogą stawać na linii startu. Gokarty dzięki pchnięciu wyrzutni wystartują i zacznie się wspaniała przygoda! Dzięki takim gadżetom jak krótkofalówki, mapa, światła, głośniki czy dron całej zabawie można nadać kształt profesjonalnego wyścigu. Na mecie na dzielne przyjaciółki czeka nagroda, mogą stanąć na podium, odebrać puchary, zwyciężczyni czek na zawrotną kwotę. Ale to nie wszystko…Wspaniałą zabawę kończy pokaz fajerwerków!

3. Prezent idealny

Zabawa tym zestawem dostarcza niesamowitej frajdy, emocjonują się nim nie tylko dziewczynki, tatusiowie również mają wiele przyjemności, nie mówiąc o kolegach ze szkoły i przedszkola. Podsumowując, jak widać ten zestaw klocków został wykonany tak, aby zachęcić nawet trzyletnie dziecko do jego złożenia przy wsparciu starszego rodzeństwa.

Jest to idealny zestaw dla dziewczynek, szczególnie jak w naszym przypadku dla trzech sióstr. Dzieci żywo zainteresowane pokazywały nam szczegóły konstrukcji tego zestawu. Możemy śmiało polecić. Pozwoli on na dosłowne i w przenośni konstruktywne spędzenie czasu.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.