Przejdź na WP

Koszula i marynarka dla małego eleganta do 100 złotych

Oficjalne wydarzenia i eleganckie przyjęcia zobowiązują do założenia odpowiedniego stroju. Dlatego naszym córkom kupujemy szykowne bluzki oraz sukienki, a synom – koszule, marynarki oraz wizytowe spodnie. Poniżej przedstawiamy trzy zestawy niedrogich koszul oraz marynarek dla chłopców, które sprawdzą się na rodzinnym obiedzie i na szkolnej akademii.

Zobacz film: "Czy warto nadawać dzieciom oryginalne imiona?"

spis treści

1. Klasyczna biała koszula i elegancka marynarka

Zacznijmy od najbardziej oficjalnego zestawu, który składa się ze standardowej koszuli w białym kolorze oraz eleganckiej marynarki w stonowanej barwie. Jak wiemy, biała koszula sprawdza się najlepiej nawet w najbardziej oficjalnych stylizacjach, nadających się np. na wesele, a pasuje do niej klasyczna, prosta marynarka w kolorze czarnym bądź granatowym.

Taki strój będzie się najlepiej prezentował w towarzystwie wizytowych spodni w kant, najlepiej w kolorze marynarki. Do tego warto dołączyć czarne bądź granatowe pantofle oraz ozdobną muszkę w kontrastowej barwie. Zestaw ten z powodzeniem zastąpi wizytowy garnitur.

Biała koszula oraz ciemna marynarka sprawdzają się przede wszystkim na oficjalnych wydarzeniach, w których z reguły obowiązują z góry ustalone zasady ubioru, np. na akademii szkolnej z okazji Bożego Narodzenia czy na uroczystym zakończeniu roku szkolnego. W miesiącach wiosennych i letnich nie trzeba nic więcej zakładać. Zimą oraz jesienią będzie potrzebny prosty, ale elegancki płaszcz, który nie będzie się "gryzł" ze spodniami.

2. Ciemna koszula i casualowa marynarka

Kolejne zestawienie ma również oficjalny charakter, ale nadaje się na mniej formalne okazje, np. na rodzinny obiad. W jego skład wchodzi prosta koszula w granatowym odcieniu oraz szara marynarka z miękkiego materiału, której ozdobą jest poszetka w ciemnym odcieniu granatu. Do tego świetnie nadają się proste jeansy z kolorze błękitu, które stworzą stylizację w stylu smart casual.

To zestawienie stwarza wrażenie dość nowoczesnego, chociaż składa się z bardzo klasycznych krojów. Powodem są odwrócone kolory. Najczęściej wybieramy jasne koszule, które zestawiamy z ciemnymi marynarkami, natomiast połączenie ciemnej koszuli i jasnej marynarki jest mniej popularne. W pewnych okolicznościach warto jednak zaryzykować i nadać dziecku nieco modowego szyku.

3. Jasna koszula i marynarka w mocnym kolorze

Ostatnia propozycja jest dla małych trendsetterów: gładka koszula w kolorze jasnego fioletu, połączona z ciemnymi jeansami, białymi butami sportowymi oraz sportową marynarką w mocnym kolorze kobaltu.

Takie ubrania możemy założyć naszemu synowi nie tylko na ważne okazje, ale także na co dzień do szkoły. W ten sposób syn zwróci uwagę kolegów i koleżanek z klasy i być może stanie się wzorem do naśladowania.

Polecane dla Ciebie

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.