Trwa ładowanie...

Konkurs NANważniejsze, że Cię mam! – codziennie do wygrania 10 naszyjników marki YES

Avatar placeholder
23.05.2023 09:19
Konkurs NANważniejsze, że Cię mam! – codziennie do wygrania 10 naszyjników marki YES
Konkurs NANważniejsze, że Cię mam! – codziennie do wygrania 10 naszyjników marki YES

Materiał sponsorowany przez NAN

(Unsplash)

Spodziewasz się narodzin dziecka i masz już wybrane imię dla Maluszka? Marka NAN 2 przygotowała dla Ciebie specjalny konkurs! Aby wziąć w nim udział, trzeba przede wszystkim odpowiedzieć na jedno pytanie: skąd wzięła się inspiracja na imię dla Twojego Dziecka? Co można zaś wygrać? Pozłacany naszyjnik marki YES z zawieszką w kształcie pierwszej litery imienia Twojej pociechy. Wybór imienia to bardzo ważne wydarzenie – opisz, jak to wyglądało u Ciebie!

Niektórzy rodzice bardzo szybko podejmują decyzję dotyczącą wyboru imienia dla swojej pociechy. Inni mają wyjątkowo trudne zadanie i zastanawiają się nad tym przez cały okres trwania ciąży. Pewne jest jedno. Każdy ma świadomość tego, że wybór imienia jest bardzo istotny. Imię to będzie towarzyszyło naszemu dziecku przez całe dalsze życie, dlatego jest to bardzo ważne wydarzenie. Wybór imienia dla pociechy wiedzie przez różne drogi. Niektórzy są bardzo przywiązani do wartości rodzinnych. W związku z tym nadają pociesze imię po dziadku, pradziadku, babci, prababci itp. Inni rodzice inspirują się znanymi postaciami ze świata sportu, filmu czy muzyki.

Są rodzice, którzy dokonują selekcji wyłącznie na podstawie własnych preferencji. W końcu często jest tak, że pewne imiona nam się bardziej podobają i szybko wpadają w ucho. Jest wiele aspektów, którymi rodzice sugerują się w czasie podejmowania ostatecznych decyzji. Wspólnym mianownikiem jest zaś to, że dla każdego to jedna z najbardziej ekscytujących kwestii w trakcie trwania ciąży. Natomiast moment, w którym po raz pierwszy można wypowiedzieć na głos imię swojego maluszka, jest wzruszający i po prostu niezapomniany. Za każdym wyborem imienia dla dziecka stoi pewna historia. Opisz ją w kilku zdaniach i daj sobie szansę na wygranie łańcuszka marki YES.

NANważniejsze, że Cię mam! – jakie są kluczowe zasady konkursu?

Konkurs jest organizowany przez markę NAN 2. Konkurs „NANważniejsze, że Cię mam!” trwa od 15 marca do 15 maja 2023 roku. Każdego dnia można wygrać naszyjnik marki YES z zawieszką w kształcie pierwszej litery imienia Twojego dziecka!

Codziennie jest przyznawanych 10 nagród rzeczowych. W łącznej puli znajduje się natomiast aż 620 naszyjników!

(materiał Partnera)

Jakie warunki konkursu należy spełnić?

  • Odpowiedz na pytanie konkursowe dotyczące inspiracji na imię dla Twojego maleństwa.
  • Kup minimum 2 dowolne produkty NAN 2, 3, 4, 5 lub NANCARE® i zachowaj paragon.
  • Potem zarejestruj numer paragonu na stronie organizatora konkursu (www.konkursnan.pl).

Z akcji są wyłączone mleka początkowe i produkty specjalnego przeznaczenia medycznego.

Informacje o zwycięzcach są aktualizowane raz w tygodniu.

Triumfatorzy zostaną wybrani i poinformowani o tym fakcie najpóźniej do 29 maja 2023 roku.

Receptura NAN OPTIPRO® Plus 2 HMO jest jedyna w swoim rodzaju

Mleko kobiece to pokarm, który jest idealnie dopasowany do potrzeb maleństwa. Niestety, nie każde niemowlę może być karmione piersią. Na szczęście można zdecydować się na unikatową recepturę NAN OPTIPRO® Plus 2 HMO. Powstała ona na bazie badań (nad mlekiem kobiecym i zawartych w nim składnikach), które trwały 65 lat!

Dzięki unikalnej recepturze, możemy zapewnić naszemu dziecku najwyższej jakości produkt zawierający:

  • Immunoskładniki[1] - są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego dziecka (m.in. cynk[2], żelazo[2] i witaminę D[2]),
  • DHA[2] - wspomaga rozwój mózgu i wzroku maluszka[3],
  • zaawansowaną technologię białka OPTIPRO®,
  • oligosacharyd 2’-FL, który ma strukturę identyczną, jak oligosacharyd najliczniej występujący w mleku kobiecym,
  • L.reuteri - są to kultury bakterii dokładnie takie, jak w mleku kobiecym.

Ważna informacja: Gdy maluszek przyjdzie na świat, najlepszym dla niego sposobem żywienia jest karmienie piersią. Mleko mamy zapewnia zbilansowaną dietę i chroni przed chorobami. W pełni popieramy zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia dotyczące wyłącznego karmienia piersią przez pierwsze sześć miesięcy życia dziecka. Po tym okresie należy rozpocząć wprowadzanie żywności uzupełniającej o odpowiedniej wartości odżywczej przy jednoczesnej kontynuacji karmienia piersią do ukończenia przez dziecko 2 lat. Zdajemy sobie też sprawę z tego, że nie zawsze rodzice mogą karmić swoje dziecko mlekiem mamy. Zachęcamy do skonsultowania sposobu żywienia dziecka ze specjalistą ochrony zdrowia. Jeśli zdecydowaliście, że Wasze dziecko nie będzie karmione piersią, powinniście pamiętać, że ta decyzja jest trudna do odwrócenia – rozpoczęcie częściowego dokarmiania butelką spowoduje zmniejszenie ilości wytwarzanego mleka. Rezygnacja z karmienia piersią niesie ze sobą konsekwencje socjalne i finansowe, które należy wziąć pod uwagę. Jeśli zdecydowaliście, że maluszek będzie karmiony piersią, przypominamy, że prawidłowe zbilansowanie jadłospisu mamy jest bardzo istotne. Jej zdrowa dieta w czasie ciąży i po porodzie pomaga gromadzić składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego przebiegu ciąży, przygotowuje do okresu laktacji i pomaga ją utrzymać. Dzieci rozwijają się w różnym tempie, dlatego czas wprowadzenia posiłków uzupełniających należy skonsultować z lekarzem lub położną. Aby uniknąć ryzyka dla zdrowia ważne jest, by żywność dla dziecka przygotowywać, stosować i przechowywać zawsze zgodnie z informacją na opakowaniu.

Materiał sponsorowany przez NAN

Polecane dla Ciebie