Trwa ładowanie...

Kolejna odsłona serii "Czytamy bez mamy" od Wydawnictwa Debit

Wydawnictwo Debit prezentuje kolejną edycję serii "Czytamy bez mamy". W jej skład wchodzą 3 książeczki dla dzieci na różnym poziomie umiejętności czytelniczych. Poziom I - "Kapitan Zębol i Kajtek Kuternoga w Królestwie Brzuchaczy", poziom II - "Kaczka w berecie i inne historie", poziom III - "Wszystkie śledztwa detektywa Anatola. Kradzież to nie zabawa!".

1. Kapitan Zębol i Kajtek Kuternoga w Królestwie Brzuchaczy

Seria "Czytamy bez mamy" - Wydawnictwo Debit
Seria "Czytamy bez mamy" - Wydawnictwo Debit [3 zdjęcia]

I poziom serii "Czytamy bez mamy" od Wydawnictwa Debit. Książeczka została wydana pod patronatem parenting.pl.

zobacz galerię

"Kapitan Zębol i Kajtek Kuternoga w Królestwie Brzuchaczy" opowiada o dwóch piratach, którzy z pewnością rozbawią każdego czytalenika. Ciągle się o coś kłócą i przez to nie udaje im się zrealizować swoich marzeń, czyli zdobyć wspaniałych skarbów. Podróż prowadzi ich do Królestwa Brzuchaczy, którym rządzą niezwykle otyli książę i książniczka. Przez swoją tuszę nie potrafią bronić swojego królestwa. Co wyniknie ze spotkania tych tak różnych od siebie postaci? Przekonajcie się sami!

2. Kaczka w berecie i inne opowieści

Rodzinne wakacje naprawdę mogą być ciekawe i pełne emocji. Przecież każdy, nawet zwyczajny, przedmiot może okazać się wyjątkowy i kryć wiele tajemnic. Opowieść o niecodziennych pomysłach pewnej kaczki, historia dziwnego worka, w którym nie wiadomo, co się chowa - każde dziecko na pewno znajdzie w tej książeczce coś dla siebie i poczuje ogromną satysfakcję, gdy samodzielnie ją przeczyta.

3. Wszystkie śledztwa detektywa Anatola. Kradzież to nie zabawa!

Anatol to chłopczyk wyjątkowo sprytny, więc zadania detektywistyczne nie są dla niego żadną trudnością. Coraz więcej znajomych prosi go o pomoc w rozwiązywaniu zagadek. Na domiar złego, przyjaciółka Anatola - Filo - znalazła sobie nową misję, czyli ratowanie świata. Jak Anatol poradzi sobie z sytuacją? Koniecznie zapoznajcie się z kolejną już częścią przygód Anatola.

Cała seria została wydana pod patronatem medialnym portalu parenting.pl.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.