Kolejna odsłona serii "Czytamy bez mamy" od Wydawnictwa Debit

Wydawnictwo Debit prezentuje kolejną edycję serii "Czytamy bez mamy". W jej skład wchodzą 3 książeczki dla dzieci na różnym poziomie umiejętności czytelniczych. Poziom I - "Kapitan Zębol i Kajtek Kuternoga w Królestwie Brzuchaczy", poziom II - "Kaczka w berecie i inne historie", poziom III - "Wszystkie śledztwa detektywa Anatola. Kradzież to nie zabawa!".

Kapitan Zębol i Kajtek Kuternoga w Królestwie Brzuchaczy

Seria "Czytamy bez mamy" - Wydawnictwo Debit

I poziom serii "Czytamy bez mamy" od Wydawnictwa Debit. Książeczka została wydana pod patronatem parenting.pl.

"Kapitan Zębol i Kajtek Kuternoga w Królestwie Brzuchaczy" opowiada o dwóch piratach, którzy z pewnością rozbawią każdego czytalenika. Ciągle się o coś kłócą i przez to nie udaje im się zrealizować swoich marzeń, czyli zdobyć wspaniałych skarbów. Podróż prowadzi ich do Królestwa Brzuchaczy, którym rządzą niezwykle otyli książę i książniczka. Przez swoją tuszę nie potrafią bronić swojego królestwa. Co wyniknie ze spotkania tych tak różnych od siebie postaci? Przekonajcie się sami!

Kaczka w berecie i inne opowieści

Rodzinne wakacje naprawdę mogą być ciekawe i pełne emocji. Przecież każdy, nawet zwyczajny, przedmiot może okazać się wyjątkowy i kryć wiele tajemnic. Opowieść o niecodziennych pomysłach pewnej kaczki, historia dziwnego worka, w którym nie wiadomo, co się chowa - każde dziecko na pewno znajdzie w tej książeczce coś dla siebie i poczuje ogromną satysfakcję, gdy samodzielnie ją przeczyta.

Wszystkie śledztwa detektywa Anatola. Kradzież to nie zabawa!

Anatol to chłopczyk wyjątkowo sprytny, więc zadania detektywistyczne nie są dla niego żadną trudnością. Coraz więcej znajomych prosi go o pomoc w rozwiązywaniu zagadek. Na domiar złego, przyjaciółka Anatola - Filo - znalazła sobie nową misję, czyli ratowanie świata. Jak Anatol poradzi sobie z sytuacją? Koniecznie zapoznajcie się z kolejną już częścią przygód Anatola.

Cała seria została wydana pod patronatem medialnym portalu parenting.pl.

Redakcja parenting.pl, ponad rok temu
Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Patronaty
Patronaty

Małgorzata Kożuchowska jako Clara

Małgorzata Kożuchowska jako Clara Odtwórz wideo

"Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai": Małgorzata Kożuchowska jako Clara Małgorzata Kożuchowska potrafi być zabójczo słodka. Podobnie jak Clara, szefowa mafijnej rodziny Biscottich. Jej przyjazd to gwarancja ostrej awantury w spokojnym szwedzkim miasteczku.

Patronaty

Arka Zwierzaków - gra planszowa

Arka Zwierzaków - gra planszowa

Gra dla dzieci i ich rodziców Chcesz pomóc Noemu uratować zwierzęta przed zagładą? Zagraj! 84 żetony zwierzaków Układaj zwierzaki i pilnuj ich bezpieczeństwa. Słoń Ogromny słoń musi mieć odpowiednie dla siebie lokum. Kameleon Nakarm kameleona, aby w czasie...

Patronaty

Dr Harvey Karp

Dr Harvey Karp

Pozycja książkowa dla rodziców niemowląt pozwoli im lepiej zrozumieć swoje maluchy.

Patronaty

Tuwimki

Tuwimki

Okładka płyty "Tuwimki - Bajkopiosenki do słów Juliana Tuwima".