Kłopoty z dzieckiem. Zapytaj osobiście supernianię Dorotę Zawadzką!

Dziecko na świecie. I co dalej? Zwykle są tysiące pytań. Rola ojca po porodzie, zachowanie na placu zabaw, bezpieczeństwo, rozwój dziecka, jego talenty i ograniczenia. Potem przedszkole, szkoła, i wreszcie trudny moment, kiedy dziecko przestaje być dzieckiem. O tym wszystkim Dorota Zawadzka pisze od dwóch miesięcy w serwisie naTemat.pl. Ale choć odpowiedziała na wiele komentarzy, to nie dała rady odpowiedzieć na wszystkie. Dlatego we wtorek 24 kwietnia o 19.30 spotka się z użytkownikami serwisu.

Polecane wideo:

Superniania będzie nawet przez godzinę odpowiadała na żywo na pytania czytelników. Dyskusję wideo poprowadzi redaktor naczelny serwisu naTemat Tomasz Machała. To drugie [Waszym zdaniem]. Tydzień temu z internautami spotkał się Tomasz Lis. W czasie godziny dostał około tysiąca pytań, redaktor naczelny Newsweeka odpowiedział na kilkadziesiąt.

Dorota Zawadzka obiecała, że odpowie na prawie każde pytanie. Na pewno chętnie porozmawia o wszystkim, o czym pisze na blogu w naTemat. Czyli o wychowaniu, o rodzicielstwie, o tym, co zrobić, gdy rodzice piszą: "Pani Doroto, ratunku! Nie radzę sobie z dzieckiem".

Żeby spotkać się z Supernianią wejdź we wtorek o 19.30 do naTemat lub na stronę serwisu na Facebooku. Pytanie można w łatwy sposób zadać w oknie społecznościowym tuż obok okna z przekazem wideo z [Waszym zdaniem].

Komentarze
Artykuły Aktualności
Aktualności

"Sceny z życia smoków" powracają!

Znasz już historię i przygody smoka, żaby, krokodyla i innych bohaterów fantastycznego świata? Czas, aby poznało je także twoje dziecko. Do księgarń powraca kultowa książka Beaty Krupskiej Sceny z życia smoków, która po raz pierwszy pojawiła się w 1987...

Aktualności

Zabawa podczas gry "Mały Książę"

Zabawa podczas gry "Mały Książę"

"Mały Książę" to zabawa dla całej rodziny! Stwórz Małemu Księciu planetę - wybieraj kafelki, buduj planetę i podliczaj jej wartość. Budujemy planetę Amelka (córeczka Alicji) już wie, jak stworzyć idealną planetę dla Małego Księcia.

Aktualności

"Lato z książką"

"Lato z książką"

Lato z książką 2014 Zapraszamy na imprezę "Lato z książką" sponsorowane m.in. przez Wydawnictwo Zysk i S-ka.

Aktualności

Akademia RodziceMalucha.pl

Akademia RodziceMalucha.pl

Akademia RodziceMalucha.pl w Katowicach Akademia RodziceMalucha.pl organizuje 6 marca spotkanie w Katowicach.

Aktualności

Modna rodzina

Modna rodzina

Rodzinna moda Świąteczny okres sprzyja okazjom. Produkty wielu marek dostępne są w promocyjnych cenach, dzięki czemu każdy człowiek może poczuć się modnie i atrakcyjnie.

Aktualności

Promocyjna oferta portalu cdp.pl

Promocyjna oferta portalu cdp.pl

Logo Portal cdp.pl przygotował ciekawą promocję dla użytkowników serwisu parenting.pl Bajkowa oferta Zapraszamy do skorzystania z promocji!