Trwa ładowanie...

Kłopoty z dzieckiem. Zapytaj osobiście supernianię Dorotę Zawadzką!

Dziecko na świecie. I co dalej? Zwykle są tysiące pytań. Rola ojca po porodzie, zachowanie na placu zabaw, bezpieczeństwo, rozwój dziecka, jego talenty i ograniczenia. Potem przedszkole, szkoła, i wreszcie trudny moment, kiedy dziecko przestaje być dzieckiem. O tym wszystkim Dorota Zawadzka pisze od dwóch miesięcy w serwisie naTemat.pl. Ale choć odpowiedziała na wiele komentarzy, to nie dała rady odpowiedzieć na wszystkie. Dlatego we wtorek 24 kwietnia o 19.30 spotka się z użytkownikami serwisu.

Zobacz film: "Katar u niemowlaka"

Superniania będzie nawet przez godzinę odpowiadała na żywo na pytania czytelników. Dyskusję wideo poprowadzi redaktor naczelny serwisu naTemat Tomasz Machała. To drugie [Waszym zdaniem]. Tydzień temu z internautami spotkał się Tomasz Lis. W czasie godziny dostał około tysiąca pytań, redaktor naczelny Newsweeka odpowiedział na kilkadziesiąt.

Dorota Zawadzka obiecała, że odpowie na prawie każde pytanie. Na pewno chętnie porozmawia o wszystkim, o czym pisze na blogu w naTemat. Czyli o wychowaniu, o rodzicielstwie, o tym, co zrobić, gdy rodzice piszą: "Pani Doroto, ratunku! Nie radzę sobie z dzieckiem".

Żeby spotkać się z Supernianią wejdź we wtorek o 19.30 do naTemat lub na stronę serwisu na Facebooku. Pytanie można w łatwy sposób zadać w oknie społecznościowym tuż obok okna z przekazem wideo z [Waszym zdaniem].

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.