Trwa ładowanie...

Karaoke – angielski dla dzieci w piosenkach (recenzja)

Karaoke – angielski dla dzieci w piosenkach (recenzja)
Karaoke – angielski dla dzieci w piosenkach (recenzja) (123rf)

W czasach, gdy naszą telewizję zdominowały programy, których celem jest wykreowanie gwiazdy polskiej muzyki, gdy wszyscy albo tańczą na lodzie, albo grają, lub po prostu śpiewają, warto podpasować się pod panujące trendy i nawet naukę uczynić zabawą. Karaoke dla dzieci (wydane przez „Edgard języki obce”) to świetna zabawa dla całej rodziny. Z pewnością hołduje zasadzie: uczyć – bawiąc. I bawi nie tylko tych najmłodszych, ale także mamę, tatę a nawet i starsze pokolenia.

Karaoke – angielski dla dzieci w piosenkach
Karaoke – angielski dla dzieci w piosenkach

zobacz galerię

Dla kogo?

Dla każdego, jeśli tylko drzemie w nim dziecko. Piosenki na płycie (a jest ich 20) są proste, mają nieskomplikowany tekst (w sam raz do nauki). Jedynym wymogiem jest umiejętność czytania. Czy to 5-, czy 15-latek, czy nawet rodzic – zabawa na pewno będzie udana.

Jakie piosenki?

Piosenki są niedługie, nieskomplikowane, mają za zadanie, między innymi: naukę dni tygodnia (Seven Days), liczenia (Ten Little Indians), liczebników porządkowych (Five Little Fishes), kolorów (The Rainbow Song), literowania (Bingo). Wszystkie piosenki mają swoje tłumaczenia na język polski.

Podkłady muzyczne dają możliwość puszczenia wodzy fantazji i przedstawienia własnej aranżacji danego utworu. Istnieje także możliwość odsłuchania własnego koncertu.

Ile osób?

„Karaoke - angielski dla dzieci w piosenkach” pozwala nam bawić się w pojedynkę bądź z przyjaciółmi, rodziną. Wystarczy zmienić opcję w menu i już każdy z nas może zaśpiewać wylosowaną piosenkę. Parametry techniczne pomagają nam ustawić głośność muzyki, a także głośność nagrywania.

Wymagania techniczne: Komputer, mikrofon, DOBRY HUMOR.

Czy warto?

Oczywiście, że warto. Karaoke dla dzieci to:

  • nauka przez zabawę,
  • świetne zagospodarowanie czasu,
  • rozrywka dla całej rodziny,
  • ciekawy i niesztampowy sposób uczenia się dla najmłodszych,
  • dopasowanie się do najnowszych trendów – Śpiewanie jest teraz na TOPIE, a jeśli przy tym nasze dziecko może się czegoś nauczyć – naprawdę WARTO.

Zachęcamy do zakupu!

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze