Trwa ładowanie...

II edycja Kids&Family Marketing Day

Portal parenting.pl objął patronatem medialnym II edycję Kids&Family Marketing Day, który odbędzie się w Warszawie już 16 kwietnia br. To jedyne wydarzenie w Polsce sprofilowane na marketing dziecięcy i familijny.

Na konferencji zaprezentowane zostaną udane kampanie marketingowe z określeniem budżetu, grupy docelowej i efektu końcowego. Organizatorzy konferencji dołożą wszelkich starań, aby w ciągu jednego dnia przekazać kompleksową wiedzę, jak kształtować komunikację z dziećmi i ich rodzicami. Do współpracy zaproszono specjalistów, którzy odnieśli sukces w planowaniu i realizacji skutecznych kampanii promocyjnych dla marek dziecięcych i familijnych, m.in. Marcina Maja, Pawła Tkaczyka czy Katarzynę Krzywicką-Zdunek.

Więcej szczegółów na stronie internetowej.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.