"Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" w kinach Helios!

To jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów dla wszystkich fanów sagi Star Wars: od 13 grudnia na ekrany kin wkracza najnowsza produkcja Lucasfilm: "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi". Bohaterowie "Przebudzenia Mocy" wraz z legendarnymi postaciami gwiezdnego uniwersum odkrywają zaskakujące sekrety przeszłości oraz niezgłębione dotąd tajemnice Mocy…

W związku z tą wyjątkową premierą sieć kin Helios przygotowała fantastyczny konkurs, w którym można wygrać wyjazd na irlandzkie Wyspy Skellig, gdzie powstawał film. Aby wziąć w nim udział, wystarczy przyjść do dowolnego kina sieci Helios na film "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" w dniach: 13 grudnia 2017 - 14 stycznia 2018 roku i zachować bilet.

Następnie trzeba nagrać krótki film (do 2 minut) z trzema oryginalnymi pytaniami do Ostatniego Rycerza Jedi i przesłać go na adres: ostatnijedi@helios.pl. Najbardziej kreatywne zgłoszenia zostaną nagrodzone dwuosobową wycieczką na Wyspy Skellig w Irlandii, gdzie powstał film, oraz dziesięcioma zestawami niepowtarzalnych gadżetów inspirowanych najsłynniejszą filmową sagą świata - Star Wars.

W najnowszym filmie z uwielbianej przez Widzów na całym świecie serii występują: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern oraz Benicio Del Toro. Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada Rian Johnson, za produkcję - Kathleen Kennedy i Ram Bergman. Stanowiska producentów wykonawczych objęli: J.J. Abrams, Tom Karnowski i Jason McGatlin.

"Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" w kinach Helios od środy, 13 grudnia. Szczegóły dotyczące konkursu: www.helios.pl/ostatnijedi. Niech MOC będzie z Wami!

Informacja prasowa

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.