"Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" i MEGA konkurs w kinach Helios!

Na ten moment fani czekali przez cały rok! Już w najbliższą środę, 13 grudnia bohaterowie filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" powrócą w wielkim stylu i będą kontynuować swoją niezwykłą podróż. Najnowszy film z uwielbianej przez Widzów na całym świecie serii zabłyśnie na ekranach kin Helios już w tym tygodniu!

W najnowszej produkcji Lucasfilm Rey, Finn, Poe i Luke Skywalker wraz z legendarnymi postaciami gwiezdnego uniwersum odkryją zaskakujące sekrety przeszłości oraz niezgłębione dotąd tajemnice Mocy… Kina sieci Helios zapraszają na premierowe seanse oraz do udziału w fantastycznym konkursie inspirowanym tą najsłynniejszą na świecie filmową sagą.

Aby wygrać niepowtarzalny wyjazd do Irlandii na Wyspy Skellig (gdzie powstawał film!) wystarczy przyjść do dowolnego kina Helios na film "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" w dniach: 13 grudnia 2017 - 14 stycznia 2018 roku i zachować bilet.

Następnie trzeba nagrać krótki film (do 2 minut) z trzema oryginalnymi pytaniami do Ostatniego Rycerza Jedi i przesłać go na adres ostatnijedi@helios.pl. Najbardziej pomysłowe zgłoszenia zostaną nagrodzone dwuosobową wycieczką na Wyspy Skellig oraz dziesięcioma zestawami unikalnych gadżetów inspirowanych kultową sagą Star Wars.

Kina Helios w całej Polsce zapraszają swoich Widzów na premierowe seanse filmu „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” i do udziału w konkursie. Szczegóły dostępne są pod adresem: www.helios.pl/ostatnijedi, niech MOC będzie z Wami!

Informacja prasowa

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.