Trwa ładowanie...

Gwiazdy wspierają akcję #niezostawiam

Gwiazdy w nagranych przez siebie spotach, zwracają uwagę na bezpieczeństwo dzieci w samochodzie. W szczególności podczas upałów.

1. Akcja #niezostawiam – o co w niej chodzi?

W sieci możecie zobaczyć posty z hashtagiem #niezostawiam. Takim hasłem użytkownicy mediów społecznościowych zachęcają do zwrócenia uwagi na bezpieczeństwo dzieci podczas podróży samochodem.

#niezostawiam
#niezostawiam

Szczególnie jest to ważne w upalne dni. Chodzi tu o zdrowie, a nawet życie, bo w ciągu kilkunastu minut temperatura wewnątrz auta może wzrosnąć do kilkudziesięciu stopni Celsjusza. Akcja edukacyjno-informacyjna #niezostawiam została zainicjowana przez markę Chicco. Marka od ponad 60 lat wychodzi naprzeciw potrzebom rodziców i ich dzieci, oferując szeroki wachlarz produktów dziecięcych i wprowadzając na rynek kolejne innowacje. Dzięki temu rodzicielstwo staje się łatwiejsze.

#niezostawiam
#niezostawiam

Akcja #niezostawiam powstała na bazie wieloletnich doświadczeń i obserwacji ze świata i wiedzy ekspertów, którzy nieustannie uzupełniają i podnoszą funkcjonujące standardy w zakresie bezpiecznego przewożenia dzieci.

#niezostawiam
#niezostawiam

System Chicco Bebecare easy-tech to innowacyjna technologia zamknięta w niewielkim urządzeniu. Monitoruje dziecko od chwili rozpoczęcia podróży samochodem aż do momentu dotarcia do celu. Jeśli po zakończeniu podróży lub w trakcie przerwy w niej maluch pozostanie sam w aucie, to uniwersalne urządzenie przypomni o tym opiekunowi, a w przypadku braku jego reakcji, wyśle alerty do osób z listy kontaktów alarmowych. Urządzenie mocuje się na naramiennym pasie bezpieczeństwa. Po umieszczeniu dziecka w foteliku i zapięciu pasów bezpieczeństwa rodzic zamyka urządzenie. W tym momencie łączy się ono automatycznie ze smartphonem – mówi Gianluca Migliorisi, dyrektor zarządzający Artsana Poland Sp. Z o.o.,dystrybutor marek Chicco i Recaro.

#niezostawiam
#niezostawiam

Urządzenie BebeCare jest dostępne w sieci sklepów SMYK na smyk.com.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.