Trwa ładowanie...

Giełda Wózków

Już 17 marca 2013 roku w Warszawie po raz drugi odbędzie się Giełda Wózków. W jej trakcie będzie można nabyć lub sprzedać używany wózek dla dziecka. Giełda odbędzie się w Centrum Handlowym Blue City, obok Sali Zabaw Inca Play, na poziomie +4. Zainteresowanych zapraszamy w godz. 10:00-13:00. Wstęp na giełdę jest bezpłatny, a wydarzenie ma charakter niekomercyjny.

Pierwsza Giełda Wózków miała miejsce 18 listopada 2012 roku. Wsparcie medialne przyczyniło się do sukcesu tego wydarzenia – pojawiło się wielu rodziców zainteresowanych kupnem lub sprzedażą wózka dla dziecka, a aż 73% wystawionych wózków znalazło nabywców. Dla organizatorów był to wyraźny znak, że giełda wózków powinna na stałe wejść do kalendarza spotkań dla rodziców.

Giełda używanych wózków dla dzieci to doskonała okazja, by przetestować różne modele wózków i dowiedzieć się, jak oceniają je poprzedni właściciele.

Pomysł organizacji Giełdy Wózków wyszedł od magazynu dla rodziców „Bliżej Dziecka”. Główny partner akcji to Inca Play.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.