Trwa ładowanie...

Fotografka ślubna, która ma 9 lat

Regina Wyllie to 9-letnia Szkotka, która jest... fotografką ślubną. Jej pasja zaczęła się odkąd skończyła 3 latka i pojechała z tatą, profesjonalnym fotografem, w góry na wycieczkę rowerową.

Zobacz film: "Wysokie oceny za wszelką cenę"

 

Podczas wyprawy Regina szybko rzuciła w kąt swój zabawkowy sprzęt i chwyciła za aparat taty, robiąc zdjęcia rowerom. Dziewczynka zaczęła zadawać pytania i powoli uczyć się, jak robić perfekcyjne ujęcia.

Aktualnie 9-latka jest zapraszana do towarzyszenia tacie podczas robienia zdjęć młodym parom. Jednak jej portfolio nie ogranicza się tylko do ślubnych ujęć. Zdjęcie, które zrobiła w wieku 7 lat podczas plenerowej sesji z rodzaju ” zniszczmy suknię”, zostało wykorzystane w kampanii ThinkThank. Inna fotografia znalazła się w lokalnej gazecie.

Więcej można zobaczyć na Facebooku.

Facebook/9-letnia Regina
Facebook/9-letnia Regina

 

Instagram
Instagram
Instagram
Instagram
Instagram
Instagram
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.