Przejdź na WP

Europa poszukuje 13 - letniej Michaeli

Do Europy Środkowej i Wschodniej trafiły komunikaty dotyczące zaginięcia 13-letniej Michaeli Patryci Muzikarovej. Dziewczynka ostatni raz widziana była 10 stycznia 2017 r. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach.

Zobacz film: "Rozwój odporności u dzieci"

Michaela Patricia Muzikarova/polskatimes.pl
Michaela Patricia Muzikarova/polskatimes.pl

Nastolatka ma 125-135 cm wzrostu, długie, brązowe włosy i szczupłą budowę ciała. Ponadto nosi okulary w fioletowych oprawkach. W dniu zaginięcia ubrana była w długi, ciemny, zimowy płaszcz oraz ciemne zimowe buty z białym futerkiem. Miała przy sobie różowy plecak firmy Nike.

Michaela Patricia Muzikarova/polskatimes.pl
Michaela Patricia Muzikarova/polskatimes.pl

Michaela pochodzi z Czech, ostatni raz była widziana w swoim domu. Od 11 stycznia nieznane jest miejsce jej pobytu.

Zgwałcili i zamordowali swoje dziecko. Poćwiartowane ciało zakopali w lesie
Zgwałcili i zamordowali swoje dziecko. Poćwiartowane ciało zakopali w lesie [8 zdjęć]

Rodzice 14-letniej Grace z całą pewnością nie zasługują na miano ludzi - krzywdę, jaką wyrządzili dziewczynie...

zobacz galerię

Czeska policja prosi o pomoc w poszukiwaniach dziewczynki, ponieważ może znajdować się ona na terenie naszego kraju. W przypadku odnalezienia Michaeli lub uzyskania jakichkolwiek informacji dotyczących jej zaginięcia, władze proszą o kontakt pod numer 997 lub 112.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.