Dzień Matki i Dzień Dziecka w klinice "Budzik" 10 czerwca 2017 r. godz. 12 – 15

W dniu 10 czerwca br., obchodzimy "Dzień Matki ” i "Dzień Dziecka” w klinice "Budzik” przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Fundacja "Akogo?” podsumuje osiągnięcia z ostatnich miesięcy, opowie o planowanych wydarzeniach na drugą połowę 2017 r., a także przekaże podopiecznym kliniki i ich Mamom prezenty.

Po części oficjalnej spotkania odbędzie się występ przyjaciela Fundacji "Akogo?” i terapeuty kliniki "Budzik”, Pana Tomasza Szweda. Na finał zapraszamy na grillowy poczęstunek. Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowy program spotkania:

Zobacz film: "Katar u niemowlaka"

Godz. 12:00:

- rozpoczęcie pikniku z okazji "Dnia Matki i Dziecka”; powitanie przez Dyrektora Kliniki "Budzik” Andrzeja Lacha

- wystąpienie Prezes Fundacji "Akogo?” – Ewy Błaszczyk (podsumowanie pierwszego półrocza 2017 r., zapowiedź wydarzeń do końca 2017 r.)

- wystąpienie Profesora Wojciecha Maksymowicza (podsumowanie programu wszczepu stymulatorów; w sumie 16 zabiegów)

fot. Bartosz Makowski
fot. Bartosz Makowski

W 2016 r., w Polsce zostały wykonane nowatorskie operacje wszczepu stymulatorów ośrodkowego układu nerwowego. U pacjentów dotychczas zoperowanych widoczna jest poprawa stanu zdrowia, a co najmniej 2 pacjentów odzyskało pełną świadomość! Wszystkie koszty związane z zabiegami pokryła Fundacja "Akogo?”.

Zobacz także:

- wystąpienie gości specjalnych Fundacji "Akogo?”:

Paweł Papke – wybitny polski siatkarz przekazuje do wylicytowania złoty medal Mistrzostw Świata w 2014 roku wraz z oficjalnym kalendarzem Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Do tego zaproszenie VIP na Międzynarodowy Turniej siatkówki plażowej „Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017”, który odbędzie się w Olsztynie w dniach 19-23 lipca br. Za uzyskane z licytacji środki zostanie zakupiony specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny do „Budzika” dla dorosłych, działającego przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Olsztynie.

Tomasz Kozłowski - Skoczek spadochronowy, coach, psycholog, mówca motywacyjny. Autor książki "Historia tysiąca lęków". Pomysłodawca projektu „48 skoków w jeden dzień” (48 skoków spadochronowych w ciągu jednej doby). Fundacja "Akogo?” beneficjentem 19 skoku. www.tomekskacze.pl

Koniecznie przeczytaj:

Piotr Furman – były ratownik i reprezentant kadry; jeden z pomysłodawców akcji „We are Equal” (pokonanie łodzią wiosłową około 2400 km z Polski do Anglii; cel – wsparcie Fundacji „Akogo?”i „Macmillan Cancer Support” w Wielkiej Brytanii)

Godz. 12.30 – rozdanie prezentów podopiecznym kliniki „Budzik” i ich Mamom (Podziękowania dla sponsorów: JYSK, TZMO, Oceanic) Godz. 12.45 – występ Tomasza Szweda. Poczęstunek.

Klinika „Budzik” Adres: Al. Dzieci Polskich 20, Warszawa przy Centrum Zdrowia Dziecka (zalecany wjazd od ulicy Przedwiośnie)

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.