Trwa ładowanie...

Drewniane zabawki Kid's Concept i nosidełko Minimeis nagrodzone w konkursie Zabawka Roku 2023!

Avatar placeholder
05.05.2023 12:21
Drewniane zabawki Kid's Concept i nosidełko Minimeis nagrodzone w konkursie Zabawka Roku 2023!
Drewniane zabawki Kid's Concept i nosidełko Minimeis nagrodzone w konkursie Zabawka Roku 2023!

Materiał prasowy Scandinavian Baby

Z radością dzielimy się informacją, że nasze produkty zostały docenione w najbardziej prestiżowym konkursie w Polsce Zabawka Roku 2023. Najlepsze zabawki i akcesoria dla dzieci są testowane i oceniane pod względem ich wartości edukacyjnych, jakości wykonania, funkcjonalności, designu i bezpieczeństwa. Dzięki temu rodzicom łatwiej świadomie wybrać najlepsze produkty dla swojego dziecka. Nagrodzono aż 2 produkty marek dystrybucyjnych SCANDINAVIAN BABY: układankę-mozaikę Kid's Concept i nosidełko MiniMeis.

Zabawka Roku i Nagroda Rodziców to odznaczenie, które budzi zaufanie rodziców, bo symbolizuje jakość wykonania, wyjątkowy pomysł, który stoi za produktem i jego pozytywny wpływ na rozwój dziecka. Nagrodzone w wiosennej, 17-stej już edycji konkursu produkty to podpowiedzi dla rodziców, którzy szukają ciekawych prezentów na Dzień Dziecka, Komunie, majówkę czy wakacyjne wyjazdy.

(materiał partnera)

Zabawka Roku 2023: drewniana układanka-mozaika Kid’s Concept

Drewniana układanka-mozaika Kid’s Concept wygrała w kategorii puzzle i układanki.

Stwórz lub „narysuj”, co tylko chcesz. Możesz ułożyć kwiatek, zaprojektować ładny abstrakcyjny wzór albo zbudować rower? Takie zajęcia, kiedy po prostu tworzysz bez popisywania się, mogą być bardzo pomocne, gdy zechcesz się wyciszyć i po prostu zrelaksować. Fajne jest to, że wszystko, co ułożysz, będzie dobre.

Zestaw zawiera 96 drewnianych elementów o różnych kształtach i 15 kartonów z motywami o różnym poziomie trudności. Możesz skopiować motyw z karty, aby ćwiczyć wyobraźnię przestrzenną lub potraktować wzory jako inspirację. Możesz także narysować właśnie ułożony wzór na drugiej stronie karty. Z klocków mozaiki można komponować nieskończoną liczbę wzorów, można je również segregować pod względem ilości, kształtu, koloru czy rodzaju figur geometrycznych.

Zabawa przez obserwowanie połączone z manipulowaniem pobudza wyobraźnię, doskonali zręczność, koordynację ręka-oko oraz ćwiczy koncentrację. Doskonali umiejętność analizowania, tworzenia logicznych struktur i kombinacji.

Wykonana jest z drewna z certyfikatem FSC.

(materiał partnera)

Więcej o marce Kid’s Concept

Drewniane zabawki Kid's Concept wyróżnia wyjątkowy skandynawski design, wysoka jakość i wielofunkcyjność. Zaprojektowane w minimalistycznym stylu i stonowanej kolorystyce są uniwersalne, kreatywne i edukacyjne, stanowiąc doskonały element przestrzeni do zabawy w duchu montessori.

Zabawki Kid's Concept zachwycają swoim designem i kolorystyką - po zabawie równie dobrze sprawdzają się jako dekoracje. Zostały stworzone w odpowiedzi na potrzeby rodzin, by produkty wyposażenia wnętrz, meble dziecięce i zabawki tworzyły harmonijną całość.

Marka Kid's Concept unika plastiku i wykorzystuje zrównoważone materiały, a w swojej filozofii podkreśla, że zrozumienie aspektów środowiskowych jest priorytetem, dla dobra naszych własnych i przyszłych pokoleń. Świadomy wybór materiałów dokonywany jest już na etapie projektowania, tak by funkcjonalność i trwałość szły w parze. Wszystkie zabawki są uniwersalne, zachęcając do urozmaiconej zabawy zarówno chłopców, jak i dziewczynki. Produkty są wysokiej jakości, trwałe i ponadczasowe, żeby mogły być przekazywane młodszemu rodzeństwu i później funkcjonowały w drugim obiegu.

Drewniane zabawki Kid's Concept aktywnie wspierają kreatywne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji, rozwój zdolności poznawczych i twórczych, wyobraźnię przestrzenną, koncentrację, umiejętności społeczne, a przy okazji również motorykę małą i koordynację ręka-oko. Twórcy już od etapu projektowania zwracają uwagę na to, by unikać plastiku, a wykorzystywać certyfikowane materiały przyjazne środowisku i dzieciom.

Nagroda Rodziców 2023: nosidełko MiniMeis

Dzieci kochają noszenie na barana, a z MiniMeis jest ono bezpieczniejsze i wygodniejsze. Dziecko jest zabezpieczone i ma komfortowe siedzisko nad barkami rodzica, który z kolei ma wolne ręce i odczuwa mniejsze obciążenie, ponieważ rozkłada się ono w ergonomiczny sposób.

MiniMeis waży zaledwie 1,6 kg i jest najlżejszym na rynku nosidełkiem z ramą. Składa się do kompaktowych wymiarów: 30x30cm. Chociaż nosidełko MiniMeis ma wyjątkowo lekką konstrukcję, jest jednocześnie solidne i mocne. Przeszło wszystkie testy bezpieczeństwa przeprowadzane przez firmę SGS, zarówno w UE i USA.

Zostało uznane za najlepszy wynalazek według magazynu TIME.

Więcej o marce MiniMeis

Dwóch norweskich ojców stworzyło nosidełko MiniMeis, aby wyjścia z dzieckiem były przyjemne, łatwe i bezpieczne. W tym nosidełku maluch może bezpiecznie odkrywać świat znad Twoich ramion i oboje macie wolne ręce. Dziecko jest zabezpieczone pasem biodrowym i paskami trzymającymi nóżki. W zestawie są także szelki z paskami naramiennymi, które zapewniają najmniejszym dzieciom (6-10 miesięcy) dodatkowe wsparcie górnej części ciała. Regulowane i miękko wyściełane siedzisko gwarantuje maksymalny komfort. Oparcie zostało zaprojektowane tak, aby pomagało dziecku trzymać się prosto podczas siedzenia w nosidełku. Specjalnie zaprojektowane siedzisko, znajdujące się tuż nad barkami noszącego, rozkłada ciężar równomiernie, nie obciążając szyi i ramion. Wygodnie jest zarówno dziecku, jak i rodzicowi. To doskonałe rozwiązanie na wycieczki, zwiedzanie ZOO, koncerty i wszystkie inne wyjścia, kiedy maluch może w każdej chwili zapragnąć "na barana".

Nagrody te są kolejnym potwierdzeniem, że od 18 lat w SCANDINAVIAN BABY oferujemy produkty dla dzieci i rodziców łączące w sobie najwyższą jakość, bezpieczeństwo, funkcjonalność i nowoczesne wzornictwo. Staramy się, żeby dzieciństwo było radosne i bezpieczne, a rodzicielstwo łatwiejsze:)

Materiał prasowy Scandinavian Baby

Polecane dla Ciebie