Trwa ładowanie...

Doda odpowiedziała na pytanie o dziecko. "Nie jest sztuką sama prokreacja"

 Kamil S. Sikora
06.03.2023 08:16
Ida Nowakowska zapytała Dodę o dziecko. Piosenkarka stanowczo odpowiedziała
Ida Nowakowska zapytała Dodę o dziecko. Piosenkarka stanowczo odpowiedziała (East News)

Dorota Rabczewska wystąpiła w niedzielnym wydaniu "Pytania na śniadanie" – programie śniadaniowym emitowanym w TVP. Doda podczas nagrania odpowiadała na pytania nie tylko dotyczące swojej kariery muzycznej. Prowadząca zapytała gwiazdę również o dziecko.

spis treści

1. Szczera rozmowa w śniadaniówce

Doda wystąpiła w porannym programie TVP. Prowadzącymi tego wydania byli Ida Nowakowska oraz Tomasz Wolny. Na pytania prezenterów Rabczewska odpowiadała chętnie, była bardzo otwarta podczas rozmowy. Artystka wykonała również premierowo swój nowy singiel ‘’Zatańczę z aniołami”.

2. Doda o macierzyństwie

Podczas programu Rabczewska została zapytana o kwestię związaną z macierzyństwem. Nowakowska, pytając o to, dlaczego nie posiada dzieci, przywołała słowa wypowiedziane jakiś czas temu przez artystkę na temat świadomego macierzyństwa.

- Ten, kto się decyduje na dziecko, nie może ulegać presji społeczeństwa. Dziecko musi być chciane, wyczekane, kochane. Nie jest sztuką sama prokreacja, sztuką jest wychowanie dziecka na dobrego, wartościowego człowieka. A do tego potrzeba sto procent swojego czasu. To jest misja, zawód na dwadzieścia cztery godziny. Ja nie mam instynktu macierzyńskiego, ale to nie wynika z egoistycznych pobudek. Ja myślę o tej drugiej osobie, o tym, że nikt nie może być powoływany na świat z poczucia obowiązku, presji czy mody – skomentowała Doda.

Doda odpowiedziała na pytanie o dziecko
Doda odpowiedziała na pytanie o dziecko (East News)

Padło również pytanie dotyczące relacji miłosnych piosenkarki, o których zawsze było głośno w mediach. - Jestem trochę nieśmiała, jeżeli chodzi o damsko-męskie sprawy, ale jak już mam chłopaka, to jestem dzikusem. Chciałabym mieć jednego chłopaka na całe życie, ale jak do tej pory coś mi się nie udawało – przyznała.

Nowakowska postanowiła również skomentować wygląd nowego partnera Dody – Dariusza Pachuta. Tu wokalistka postanowiła szybko uciąć temat, a internauci uważają, że w wyjątkowy dla siebie sposób ''zgasiła'' prowadzącą.

- Ida, jestem bardzo zazdrosna. Zachowaj swoje komentarze dla siebie – podsumowała artystka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze