Trwa ładowanie...

"CzaroMarownik" od Wydawnictwa Illuminatio - recenzja

Kto z nas nie chce posiąść wiedzy magicznej? Chyba każdy marzył kiedyś o byciu czarodziejem lub czarodziejką. Teraz mamy możliwość choć w minimalnym stopniu poczuć tajemną moc dzięki CzaroMarownikowi na rok 2015 wydanemu przez Wydawnictwo Illuminatio.

"CzaroMarownik" Wydawnictwo Illuminatio

"CzaroMarownik" Wydawnictwo Illuminatio

CzaroMarownik to pozycja dobra nie tylko dla wszystkich, którzy interesują się tym, co nieodkryte i magiczne, może być dobrym prezentem dla fanów Harrego Pottera lub miłośników horoskopów.

Warto zastanowić się nad zakupem tego kalendarza, jeśli chcemy choć trochę uchylić rąbka tajemniczej przyszłości.

Co to jest CzaroMarownik? To kalendarz, w którym oprócz miejsca na swój plan dnia i ważne spotkania znajdziemy horoskopy czy przepisy na poprawę samopoczucia. Jednak jaki byłby to Czaromarownik, gdyby nie było w nim zawartych tajemnych receptur na wykonanie własnego amuletu, przeprowadzenia rytuałów, które pomogą nam w codziennym życiu? Jakby tego było mało, w naszym CzaroMarowniku znajdują się opisy magii świec, ziołolecznictwa, przepisy kulinarne oraz sposoby na oczyszczanie czakrów. Dowiemy się też z niego, jaki kamień do nas najbardziej pasuje, co nas spotka w nadchodzącym roku oraz jak wpływa na nas dana faza księżyca.

Sam kalendarz jest klasyczny, karta z datami jest podzielona na 5 dni, co daje nam dość sporo miejsca na notatki. Z tyłu zeszytu mamy również wolne miejsce na swoje bazgroł, gdyby nagle nam przyszło do głowy jakiś magiczne zaklęcie. Oprawa jest wykonana staranie, z ciekawą ilustracją, która bardziej kojarzy się z sennikiem niż kalendarzem, ale czy marzenia senne nie mają właśnie czegoś z magii. Twarda oprawa doskonale się sprawdzi w torebce czy plecaku, chroniąc nasze zapiski przed szybkim zniszczeniem.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.