Trwa ładowanie...

"Christmas Show" - zacznij Święta razem z nami!

Teatr 6.piętro zaprasza CAŁE RODZINY na jedyne takie WIDOWISKO ŚWIĄTECZNE - CHRISTMAS SHOW.

CHRISTMAS SHOW to wspólna wyprawa dzieci i dorosłych w świat najpiękniejszych świątecznych tradycji. Przewodnikami po tej zaczarowanej krainie będą znakomici artyści sceny - aktorzy, soliści operowi, tancerze i muzycy. Tańcem, śpiewem i bajkowymi historiami przywołamy na naszej scenie magiczną atmosferę, która nie opuści Was przez całe nadchodzące Święta. Jedyne pokazy CHRISTMAS SHOW odbędą się od 15 do 28 grudnia w Teatrze 6.piętro.

Chistmas Show

Chistmas Show

Obsada:

Soliści Opery Narodowej: Katarzyna Trylnik, Magdalena Idzik, Adam Zdunikowski

Balet i Pierwsza Solistka Polskiego Baletu Narodowego, Marta Fiedler

Opowieść Wigilijna: Mateusz Grydlik, Wojciech Duryasz, Piotr Wiszniowski i inni

Twórcy:

Choreografia: Zofia Rudnicka

Przygotowanie baletu: Ewa Głowacka

Opracowanie muzyczne: Mikołaj Hertel

Scenariusz i Reżyseria: Jolanta Wodiczko

W programie znajdą się m.in. sceny baletowe z "Dziadka do Orzechów" Piotra Czajkowskiego w wykonaniu m.in Pierwszej Solistki Polskiego Baletu Narodowego Marty Fiedler. Przeniesiemy się do XIX wiecznej Anglii, aby na nowo odkryć mądrość, zapisaną przez Dickensa na kartach "Opowieści Wigilijnej". Usłyszymy także piękne arie operowe, utwory świąteczne oraz znane i lubiane kolędy polskie w wykonaniu solistów Teatru Wielkiego Opery Narodowej.

O spełnienie dziecięcych i dorosłych marzeń, związanych z tym wyjątkowym czasem, zatroszczy się niezastąpiony ich adresat - Święty Mikołaj. Nie zabraknie również Szopki Betlejemskiej i spotkania z polską tradycją w jej najpiękniejszym artystycznym wydaniu.

CHRISTMAS SHOW jest jedynym w swoim rodzaju widowiskiem świątecznym w Polsce, które na scenie Teatru 6.piętro stworzy magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Ze względu na zróżnicowany program, widowisko pozwoli każdemu widzowi znaleźć coś dla siebie, a najmłodszym widzom ukaże świat kultury wysokiej w znakomitym i przystępnym wydaniu.

Bilety do nabycia na stronie Teatru 6.piętro: teatr6pietro.pl/spektakle/christmas-show/

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.