Bo zdrowie jest najważniejsze...

Każdy z nas doskonale zna powyższą prawdę. Staramy się, chociaż czasem z różnym skutkiem, wprowadzać ją w życie. Zdrowe menu, nowe suplementy diety, badania krwi... wszystko to w naszym odczuciu poprawi funkcjonowanie naszego organizmu. Czasem jednak to nie wystarcza. Kiedy pojawiają się poważniejsze problemy, zaczyna nas coś boleć, dzieje się coś dziwnego i niepokojącego, musimy udać się do specjalisty. Nie zawsze jednak mamy na to czas i środki finansowe. W tej sytuacji możemy skorzystać z ciekawej alternatywy, jaką oferuje największy portal z treściami medycznymi – abcZdrowie. Na stronie Google Play oraz Apple Store udostępniono bezpłatną aplikację mobilną służącą do zadawania pytań ekspertom z różnych dziedzin medycyny.

1. Poznaj siłę aplikacji mobilnej

Aplikacja mobilna abcZdrowie
Aplikacja mobilna abcZdrowie [2 zdjęcia]

Teraz jest już dostępna aplikacja mobilna abcZdrowie.pl. Otwiera ona wiele nowych możliwości.

zobacz galerię

Zobacz film: "Jak przewijać niemowlę?"

Aplikacja mobilna abcZdrowie.pl została stworzona po to, aby pomóc użytkownikom portalu rozwiać wątpliwości natury medycznej, które nie wymagają stawiania konkretnej diagnozy lekarskiej. Zarówno pobranie aplikacji, jak i korzystanie z niej jest całkowicie bezpłatne. Usługa pozwala również na zachowanie pełnej anonimowości. Lekarz widzi jedynie nick użytkownika oraz rejon, z którego pochodzi. Jednak pytania mogą zadawać jedynie pełnoletni użytkownicy. Zapytania o stan zdrowia dzieci bądź młodzieży mogą zadawać rodzice. Aplikacja dostępna jest dla każdego posiadacza smartfona z odpowiednim oprogramowaniem iOS bądź Android. Wystarczy kilka chwil, aby ściągnąć ją na swoje urządzenie i można bez przeszkód zadawać pytania ekspertom. Nieważne jest miejsce: pociąg, szkoła, uczelnia, biuro, ulica, sklep. Na abcZdrowie nie ma ograniczeń czasowych, z aplikacji można korzystać o każdej porze dnia i nocy. Odpowiedź od lekarza medycyny, dietetyka bądź psychologa przyjdzie również na smartfona. Powiadomienie o tym użytkownik otrzymuje na swój adres mailowy. To wszystko. Dzięki zainstalowaniu tej aplikacji nie będziemy musieli stać w długich kolejkach do różnych gabinetów. Od teraz wystarczy dostęp do Internetu, by zasięgnąć porady specjalisty z zakresu medycyny.

2. W trosce o zdrowie pacjentów

Zadawanie pytań na abcZdrowie to nowoczesny sposób dialogu pomiędzy lekarzem a pacjentem. Ponadto aplikacja mobilna, która została oddana w ręce użytkowników, pozwala szybko i wygodnie zadać pytania specjaliście. Dlatego pacjenci, którzy nie lubią gubić się w ciągłych domysłach i wyrywać włosy z głowy, czytając coraz bardziej zadziwiające nowinki z Internetu, ale chcieliby uzyskać rzetelne informacje na temat stanu swojego zdrowia, powinni zdecydować się na zainstalowanie w swoim smartfonie aplikacji mobilnej abcZdrowie.pl Jest to również idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort, a nie mają wystarczających środków finansowych na wizyty prywatne w gabinetach czy ekskluzywnych przychodniach. Z pewnością dla wielu z nas nie bez znaczenia jest oszczędność czasu, to ukłon szczególnie w stronę osób zapracowanych. Jeśli więc jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami technologicznymi, z pewnością warto wykorzystać swoją wiedzę i możliwości, aby właściwie zadbać o swoje zdrowie.

Pobierz aplikację mobilną Zapytaj lekarza - abcZdrowie:

Wersję na telefony z systemem Android można pobrać za darmo w Google Play.

Wersję na telefony z systemem iOS można pobrać za darmo z Apple Store.

spis treści
rozwiń

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.