Bo zdrowie jest najważniejsze...

Każdy z nas doskonale zna powyższą prawdę. Staramy się, chociaż czasem z różnym skutkiem, wprowadzać ją w życie. Zdrowe menu, nowe suplementy diety, badania krwi... wszystko to w naszym odczuciu poprawi funkcjonowanie naszego organizmu. Czasem jednak to nie wystarcza. Kiedy pojawiają się poważniejsze problemy, zaczyna nas coś boleć, dzieje się coś dziwnego i niepokojącego, musimy udać się do specjalisty. Nie zawsze jednak mamy na to czas i środki finansowe. W tej sytuacji możemy skorzystać z ciekawej alternatywy, jaką oferuje największy portal z treściami medycznymi – abcZdrowie. Na stronie Google Play oraz Apple Store udostępniono bezpłatną aplikację mobilną służącą do zadawania pytań ekspertom z różnych dziedzin medycyny.

Polecane wideo:

Poznaj siłę aplikacji mobilnej

Aplikacja mobilna abcZdrowie

Teraz jest już dostępna aplikacja mobilna abcZdrowie.pl. Otwiera ona wiele nowych możliwości.

Aplikacja mobilna abcZdrowie.pl została stworzona po to, aby pomóc użytkownikom portalu rozwiać wątpliwości natury medycznej, które nie wymagają stawiania konkretnej diagnozy lekarskiej. Zarówno pobranie aplikacji, jak i korzystanie z niej jest całkowicie bezpłatne. Usługa pozwala również na zachowanie pełnej anonimowości. Lekarz widzi jedynie nick użytkownika oraz rejon, z którego pochodzi. Jednak pytania mogą zadawać jedynie pełnoletni użytkownicy. Zapytania o stan zdrowia dzieci bądź młodzieży mogą zadawać rodzice. Aplikacja dostępna jest dla każdego posiadacza smartfona z odpowiednim oprogramowaniem iOS bądź Android. Wystarczy kilka chwil, aby ściągnąć ją na swoje urządzenie i można bez przeszkód zadawać pytania ekspertom. Nieważne jest miejsce: pociąg, szkoła, uczelnia, biuro, ulica, sklep. Na abcZdrowie nie ma ograniczeń czasowych, z aplikacji można korzystać o każdej porze dnia i nocy. Odpowiedź od lekarza medycyny, dietetyka bądź psychologa przyjdzie również na smartfona. Powiadomienie o tym użytkownik otrzymuje na swój adres mailowy. To wszystko. Dzięki zainstalowaniu tej aplikacji nie będziemy musieli stać w długich kolejkach do różnych gabinetów. Od teraz wystarczy dostęp do Internetu, by zasięgnąć porady specjalisty z zakresu medycyny.

W trosce o zdrowie pacjentów

Zadawanie pytań na abcZdrowie to nowoczesny sposób dialogu pomiędzy lekarzem a pacjentem. Ponadto aplikacja mobilna, która została oddana w ręce użytkowników, pozwala szybko i wygodnie zadać pytania specjaliście. Dlatego pacjenci, którzy nie lubią gubić się w ciągłych domysłach i wyrywać włosy z głowy, czytając coraz bardziej zadziwiające nowinki z Internetu, ale chcieliby uzyskać rzetelne informacje na temat stanu swojego zdrowia, powinni zdecydować się na zainstalowanie w swoim smartfonie aplikacji mobilnej abcZdrowie.pl Jest to również idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort, a nie mają wystarczających środków finansowych na wizyty prywatne w gabinetach czy ekskluzywnych przychodniach. Z pewnością dla wielu z nas nie bez znaczenia jest oszczędność czasu, to ukłon szczególnie w stronę osób zapracowanych. Jeśli więc jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami technologicznymi, z pewnością warto wykorzystać swoją wiedzę i możliwości, aby właściwie zadbać o swoje zdrowie.

Pobierz aplikację mobilną Zapytaj lekarza - abcZdrowie:

Wersję na telefony z systemem Android można pobrać za darmo w Google Play.

Wersję na telefony z systemem iOS można pobrać za darmo z Apple Store.

Komentarze
Artykuły Aktualności
Aktualności

"Sceny z życia smoków" powracają!

Znasz już historię i przygody smoka, żaby, krokodyla i innych bohaterów fantastycznego świata? Czas, aby poznało je także twoje dziecko. Do księgarń powraca kultowa książka Beaty Krupskiej Sceny z życia smoków, która po raz pierwszy pojawiła się w 1987...

Aktualności

#dzieńdobryWP: Czy rodzi się coraz więcej dzieci?

Rodzi się coraz więcej dzieci Tłumy na porodówkach? A może przyszłe mamy nie mają powodów do zmartwień i miejsca wystarczy dla każdej? Karolina Jakobsche odwiedziła jedną z warszawskich porodówek i odkryła prawdę.

Aktualności

Praha dzieciom - plakat

Praha dzieciom - plakat

Plakat - Praha dzieciom Zachęcamy do wspólnej zabawy razem z dziećmi. Już w lutym czeka na Was mnóstwo atrakcji. Zapraszamy!

Aktualności

Akcja charytatywna Ence Pence

Akcja charytatywna Ence Pence

Ostatnio do akcji dołączył Przemek Kossakowski. Bransoletki Ence Pence, których sprzedaż wspiera akcję. Znane osoby zaangażowane w akcję "Pokoloruj dzieciom świat".