Trwa ładowanie...

Będziemy mieli Drugie Dziecko. Magia serca i miłości (recenzja)

Bo w każdym sercu jest tyle miejsca, że zmieści się w nim MIŁOŚĆ WSZYSTKICH DO WSZYSTKICH w rodzinie.

To cytat z książki Elżbiety Zubrzyckiej Będziemy mieli Drugie Dziecko. Magia serca i miłości. Autorka pisze, że w sercu jest wiele kieszonek gotowych na kolejne pokłady miłości. W formie krótkiego, bogato ilustrowanego opowiadania pokazuje wątpliwości rodzące się w czasie oczekiwania na dziecko. Pojawiają się różne pytania: Co się zmieni w rodzinie? Czy rodzice będą bardziej kochać mniejsze dziecko?

Jak mogą wyglądać relacje między dziećmi? Zarówno rodzice, jak dziecko mają swoje rozterki.

Pomyślałam: szkoda, że jej nie było dwa lata temu, kiedy razem z Ulą czekaliśmy na narodziny Szymona. Byłaby jedną z ciekawych lektur na dobranoc. Ale pod koniec książki przeczytałam jeszcze: Trzecie dziecko znajdzie miejsce w zaczarowanych kieszonkach serc wszystkich członków rodziny. I kieszonki w jego sercu napełnią się miłością do każdego z nich.

Tę książeczkę można czytać, np. na dobranoc, nie tylko jednemu, ale i dwójce lub trójce dzieci czekających na rodzeństwo. Polecam mniejszym i większym rodzinom.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.