Baw się nauką z Da Vinci Learning! Ruszamy nad polskie nadbrzeże!

Informacja prasowa

Kanał telewizyjny Da Vinci Learning, obchodzi w tym roku 10-cio lecie obecności na polskim rynku! W tym wyjątkowym dla nas czasie, chcemy być bliżej naszych widzów, spotkać się z nimi i wspólnie bawić. Dlatego zapraszamy do naszego wspaniałego miasteczka animacyjnego – BAW SIĘ NAUKĄ z DA VINCI LEARNIN!

Od 27 czerwca do 27 sierpnia, w ciągu 9 tygodni odwiedzimy 18 miast, aby przez 54 dni bawić i uczyć całe rodziny! Nagradzamy zaangażowanie, pasję, radość i ciekawość wspaniałymi nagrodami! Przede wszystkim jednak udowodniamy, że nauka może być wspaniała – my uczymy poprzez zabawę!

Na dzieci i rodziców czekają 4 strefy pełne animacji, które na pewno zaskoczą uczestników oryginalnością i efektami!

W strefie EKSPERYMENTUJ pokażemy czym jest gaz, a czym ciecz, na czym polega zjawisko ciśnienia turgorowego, czy napięcia powierzchniowego. Młodzi odkrywcy samodzielnie będą badali zjawiska dyfuzji oraz sprawdzali reakcje chemiczne łączenia kwasu i zasady! Razem z nami odkryją jak fascynująca jest chemia i fizyka!

Strefa ZRÓB TO SAM to kopalnia pomysłów! Nauczymy dzieci samodzielnie robić zabawki, ramki na zdjęcia, czy inne gadżety, którymi będą mogły zachwycić swoich rodziców i znajomych. Tutaj też będziemy tworzyć ogromne malowidła przy pomocy rąk i nóg! Super zabawa gwarantowana!

Podczas naszego road show zaprezentujemy wyjątkową aplikację KIDSPACE w strefie pod tą właśnie nazwą! Nowoczesna aplikacja KidSpace, o bardzo intuicyjnej nawigacji, zawiera ulubione programy Da Vinci Learning - bajki i programy, quizy i gry – wszystko w jednym miejscu i całkowicie bez reklam!

BAW SIĘ NAUKĄ z DA VINCI LEARNING to także okazja do szaleństw i wygłupów w strefie RUSZAJ SIĘ!

Dzieci wraz z rodzicami będą miały okazję zmierzyć się w biegu przez płotki, hokeju na trawie, slalomie i grach zręcznościowych. Będą materace, bramki, płotki, na pewno nie będzie czasu na nudę!

Także dla maluszków znajdzie się specjalna strefa, w której będą mogły się bezpiecznie bawić pod okiem swoich rodziców. Nad wszystkimi animacjami czuwać będą wykwalifikowani animatorzy, którzy otoczą dzieci opieką i serdecznością.

To jeszcze nie wszystko! Nasz kolorowy autobus typu double decker cabrio, będzie przemierzał polskie wybrzeże, aby ułatwić rodzinom dotarcie do naszego miasteczka animacyjnego BAW SIĘ NAUKĄ z DA VINCI LEARNING! Przejażdżka na dachu takiego autobusu, to na pewno nie lada gratka dla dzieci i dorosłych!

„Baw się nauką z Da Vinci Learning” to akcja, w której chcemy zachęcać dzieci do czynnego udziału w zabawie i zaangażowania, a także rodziny do wspólnego spędzania czasu w sposób aktywny i twórczy. To także kopalnia pomysłów dla rodziców na oryginalne zmobilizowanie dzieci do nauki poprzez zabawę. Wszystkie animacje mają silne połączenie z ofertą programową kanału, który przez cały rok dba o ciekawy kontent edukacyjny dla całych rodzin, dostarczając im ambitną i kreatywną rozrywkę. Po takich wakacjach szkoła na pewno będzie czystą przyjemnością!

Więcej informacji o evencie dostępnych jest na stronie: www.davinci-learning.com/bawsienauką.

Akcję można także śledzić na bieżąco na Facebook Da Vinci Learning Polska.

1. Trasa road show:

 • 27–29 czerwca – Krynica Morska - plac przy porcie rybackim i dworcu PKS
 • 30 czerwca – 2 lipca – Gdańsk – Park R. Regana, Polana przed Krainą zabawy, po prawej stronie ciągu pieszo-rowerowego od wejścia „D”.
 • 4–6 lipca – Władysławowo – plac przy al. Żeromskiego 11
 • 7–9 lipca– Dębki - teren nadmorski na plaży, przejście 19
 • 11–13 lipca – Białogóra - teren nadmorski, przejście 33
 • 14–16 lipca – Poddąbie - stacyjka rowerowa
 • 18–20 lipca – Łeba - Skwer Rybaka pomiędzy ulicami Morską, Wojska Polskiego i Kościuszki
 • 21–23 lipca – Rowy - Parku Kultury i Wypoczynku w Rowach, ul. Słoneczna
 • 25–27 lipca – Ustka - OSiR ul. Grunwaldzkiej 35
 • 28–30 lipca – Darłowo - Rynek Główny
 • 1–3 sierpnia – Mielno - plac rekreacyjny przy ul. Żeromskiego
 • 4–6 sierpnia – Sarbinowo - boisko przy szkole ul. Młyńska
 • 8–10 sierpnia – Kołobrzeg - plaża przed Ośrodkiem Bałtyk, przy promenadzie
 • 11–13 sierpnia – Grzybowo - plac przy wejściu na plażę przy ul. Bałtyckiej
 • 15–17 sierpnia – Dźwirzyno - plac centralny w Dźwirzynie
 • 18–20 sierpnia – Rewal - plaża przy ul. Westerplatte
 • 22–24 sierpnia – Pobierowo - plaża przy molo ul. Pocztowa
 • 25–27 sierpnia – Dziwnów - boisko w Parku Miejskim ,przy ulicy Sienkiewicza

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.