Trwa ładowanie...

Bądź fit - bądź sobą!

Dbanie o nasze zdrowie, a co za tym idzie, także tężyznę fizyczną staje się stylem życia. W zdrowym ciele zdrowy duch - jak mówi stare przysłowie. Obecne czasy wymagają od nas tego, byśmy często operowali na wysokich obrotach. Praca, dom, szkoła, itp., wszystko to generuje stresy, które często zajadamy przed telewizorem lub laptopem. O wiele lepszym rozwiązaniem jest spędzenie tego czasu w czynny sposób. Co ciekawe - możemy do tego wykorzystać także... ekran komputera.

(Materiał partnera)
spis treści
  1. Ćwiczenia przez Internet - to jest to!
  2. Komfort trenowania we własnym domu
  3. Nie tylko trening

  Ćwiczenia przez Internet - to jest to!

  Ciekawą oraz niebanalną propozycją, dla tych z nas, którzy źle się czują na siłowniach lub w klubach fitness, może być skorzystanie z platformy Yes2Move. Ta niebanalna propozycja, rodem z XXI wieku, pozwoli nam na zwiększenie aktywności fizycznej w naszym domu, bez konieczności jazdy na drugi koniec miasta. Wystarczy skorzystać z możliwości zalogowania się na ich stronie: https://yes2move.com/login, dzięki czemu uzyskamy dostęp do 14-dniowego okresu próbnego za 1 zł. Po wybraniu opcji "chcę dołączyć" zostaniemy przekierowani do strony z bardzo konkretną ofertą, która pozwoli nam na zmianę stylu życia. Na stronie znajdziemy ponad 500 filmów z różnorodnymi treningami. Zajęcia z profesjonalnymi trenerami czy też trenerkami odbywają się przez Internet na żywo, regularnie od poniedziałku do piątku. Wśród nagranych filmów treningowych będziemy mogli wybrać sobie odpowiedni poziom intensywności, dopasowany do naszych potrzeb oraz możliwości. Każdy znajdzie tu zestaw ćwiczeń dla siebie, zarówno pani domu, jak i zapracowany biznesmen.

  Komfort trenowania we własnym domu

  Możliwość trenowania w domu, po pierwsze: da nam komfort intymności, po drugie: zdecydowanie obniży koszty, po trzecie: spokojnie będziemy mogli dopasować tryb ćwiczeń do naszego trybu życia. Wzmocnienie tężyzny fizycznej we własnych czterech ścianach da nam też komfort psychiczny, który niekoniecznie każdy jest w stanie uzyskać, np. na hali treningowej wśród innych ludzi. Do wykonania większości ćwiczeń wystarczy nam prosty strój sportowy, np. dres oraz kawałek podłogi, na którym zmieści się mata treningowa. Istotną sprawą jest także to, że będziemy mogli trenować pod okiem profesjonalistów, których znamy, np. z mediów społecznościowych, a więc nie są to osoby anonimowe. Znany trener może być dla nas dodatkowym bodźcem do osiągania lepszych wyników. Fitness online pomoże nam na pewno w odchudzaniu się, czy też po prostu w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia. Pamiętajmy także o tym, że ćwiczenia fizyczne mają wpływ, np. na wydzielanie się endorfin, co powoduje lepsze samopoczucie na co dzień. Warto więc ćwiczyć nie tylko dla samego ciała, ale i dla lepszego stanu naszego umysłu oraz ogólnego dobrostanu.

  Nie tylko trening

  Odpowiednio dopasowany plan treningowy na pewno da nam wiele dobrego. Z dodatkowych zalet korzystania z platformy Yes2Move należy zwrócić uwagę na szeroką ofertę sklepu, który znajduje się pod adresem: https://sklep.yes2move.com/. W sklepie możemy nabyć różnego rodzaju odżywki, suplementy diety, witaminy, produkty prozdrowotne oraz akcesoria, które zdecydowanie ułatwią nam trening. Obydwie te przestrzenie, czyli platforma treningowa oraz sklep wspaniale się uzupełniają. Najlepiej przekonać się o tym na własnej skórze i skorzystać z dwutygodniowego okresu próbnego, by poprawić swoją kondycję i zdrowie oraz stać się bardziej fit.

  Polecane dla Ciebie

  Pomocni lekarze

  Szukaj innego lekarza