Trwa ładowanie...

"Babski Dzień" - 21 marca 2015

Już 21 marca 2015 roku od godziny 10.00 zapraszamy na "Babski Dzień" na Warszawski Torwar.

Wydarzenie jest adresowane do wszystkich kobiet. Jeśli chcą coś zmienić w swoim życiu, spędzić miło czas, wziąc udział w konkursach, wysłuchać ciekawych wykładów czy zapoznać się z nowościami, z pewnością będą zadowolone z uczestnictwa w spotkaniach. Wydarzenie będzie współprowadziła Olga Bończyk.

Torwar specjalnie na "Babski Dzień" został podzielony na klika stref, w których uczestniczki będą mogły znaleźc interesujące je działania i propozycje. Mianowicie będzie tam Strefa Medyczna, Strefa Urody, Strefa Eko, Strefa Hipoalergiczna, Strefa Modowa, Strefa Bielizny, a także Strefa Sportowa, Strefa Fit, Strefa Pokazów Gotowania czy Strefa Klimatów Indii. W każdej ze wspomnianych części panie mogą liczyć na liczne atrakcje, spotkania, konsultacje, konkursy, warsztaty.

Pełny program oraz lista warsztatów i wykładów dostępne są na stronie internetowej Babski Dzień oraz na Facebooku.

Na zakończenie spotkań wystąpi Łukasz Zagrobelny!

Bilet wstępu: 15 zł

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.