"Babski Dzień" - 21 marca 2015

Już 21 marca 2015 roku od godziny 10.00 zapraszamy na "Babski Dzień" na Warszawski Torwar.

Wydarzenie jest adresowane do wszystkich kobiet. Jeśli chcą coś zmienić w swoim życiu, spędzić miło czas, wziąc udział w konkursach, wysłuchać ciekawych wykładów czy zapoznać się z nowościami, z pewnością będą zadowolone z uczestnictwa w spotkaniach. Wydarzenie będzie współprowadziła Olga Bończyk.

Torwar specjalnie na "Babski Dzień" został podzielony na klika stref, w których uczestniczki będą mogły znaleźc interesujące je działania i propozycje. Mianowicie będzie tam Strefa Medyczna, Strefa Urody, Strefa Eko, Strefa Hipoalergiczna, Strefa Modowa, Strefa Bielizny, a także Strefa Sportowa, Strefa Fit, Strefa Pokazów Gotowania czy Strefa Klimatów Indii. W każdej ze wspomnianych części panie mogą liczyć na liczne atrakcje, spotkania, konsultacje, konkursy, warsztaty.

Pełny program oraz lista warsztatów i wykładów dostępne są na stronie internetowej Babski Dzień oraz na Facebooku.

Na zakończenie spotkań wystąpi Łukasz Zagrobelny!

Bilet wstępu: 15 zł

Redakcja parenting.pl, 11 miesięcy temu
Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Patronaty
Patronaty

Joga w okresie ciąży

Joga w okresie ciąży

Joga na czas ciąży i porodu Joga pomoże Ci uspokoić umysł i zrelaksować ciało.

Patronaty

Dzień Dziecka w Multikinie

Dzień Dziecka w Multikinie

Patronat Parenting.pl Czy Dzień Dziecka może trwać dłużej? W Multikinie na pewno! Aż 4 dni doskonałej zabawy i wiele atrakcji.

Patronaty

Targi Rodzinne FamilyTime

Targi Rodzinne FamilyTime

Targi Rodzinne w Krakowie Zapraszamy na Targi Rodzinne FamilyTime już 30 listopada w Krakowie w Centrum Targowym Chemobudowa.

Patronaty

Social Media Day Poland: Kids!

Social Media Day Poland: Kids!

Social Media Day Poland Social media Day Poland: Kids! to pierwsza konferencja na temat dzieci i ich obecności i bezpieczeństwa w sieci.