Przejdź na WP

"Anioł Manchesteru": po zamachu uratowała 50 nastolatków

Brytyjskie media informują o 48-letniej Pauli Robinson, która znajdując się blisko miejsca wybuchu, bezinteresownie pomogła grupie nastolatek uciekającej z miejsca tragedii.

Zobacz film: "Zamach w Manchesterze"

Kobieta w chwili eksplozji znajdowała się niedaleko hali Manchester Arena, gdzie doszło do zamachu. Gdy zobaczyła uciekającą grupę przerażonych młodych ludzi, pobiegła w ich stronę i skierowała do pobliskiego hotelu. Na portalu społecznościowym umieściła informację ze swoim numerem telefonu. W ten sposób rodzice mogli odnaleźć swoje dzieci. Media podają, że w ten sposób Paula Robinson uratowała co najmniej 50 nastolatek.

Paula Robinson
Paula Robinson (Facebook)

Do ataku terrorystycznego w Manchesterze doszło w poniedziałek wieczorem po koncercie Ariany Grande. Zginęły co najmniej 22 osoby, w tym dwoje Polaków.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.