Trwa ładowanie...

A czy twoje dziecko dostanie list od Mikołaja?

Oczekiwanie na święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Ale każdy może dodać do niego jeszcze odrobinę magii. Już od 5 lat Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę wysyła dzieciom (i dorosłym) personalizowane listy od Mikołaja. Wyobraź sobie radość dziecka, kiedy otrzyma taki list.

Na stronie www.swiatecznylist.pl w prosty sposób można zamówić personalizowany list od Mikołaja, który dziecko będzie mogło znaleźć w skrzynce jeszcze przed świętami. Wystarczy wybrać jedną ze świątecznych grafik oraz treść listu, wypełnić krótki formularz dotyczący adresata i wpłacić darowiznę na rzecz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę (kwota darowizny zostanie przeznaczana na pomoc dzieciom - podopiecznym fundacji). Później pozostanie już tylko oczekiwać prawdziwego, papierowego listu od Mikołaja.

Charytatywną akcję "List od Mikołaja" wsparł także wybitny aktor teatralny i filmowy – Wojciech Malajkat – który użyczył swojego głosu w spocie "List od Mikołaja".

Zobacz film: "Świąteczny List od Mikołaja"

Same listy to – dzięki wsparciu Wydawnictwa Dwie Siostry – prawdziwe dzieła sztuki. Znani ilustratorzy, którzy wsparli inicjatywę, projektując wyjątkowe grafiki, na co dzień ilustrują książki, które pokochali najmłodsi. Artystycznymi pomocnikami Mikołaja są w tym roku: Jacek Ambrożewski ("Podróżnicy. Wielkie wyprawy Polaków", "Man zou", "Pamiątka z Paryża"), Dominika Czerniak-Chojnacka ("Kominiarz Piekarz", "Piwnice"), Michalina Rolnik ("Zakątki") i Marta Ruszkowska ("Warszawiacy").

Pamiętaj, że wysyłając list, nie tylko sprawisz radość swojemu dziecku, ale pomożesz też przywrócić uśmiech na twarzach podopiecznych Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Wszystkie darowizny zostaną wykorzystane na prowadzenie działań pomocowych dla dzieci – ofiar przemocy i wykorzystywania – w placówkach fundacji.

Jak sprawić dziecku niezwykły prezent na Święta i jednocześnie pomóc innym dzieciom? To prostsze, niż myślisz:

  • Wejdź na: swiatecznylist.pl
  • Wybierz jedną z kilku świątecznych grafik.
  • Wybierz treść listu i dodaj kilka osobistych szczegółów dotyczących twojego dziecka.
  • Wpłać darowiznę.

Podstawowa kwota darowizny (18 zł) pozwoli fundacji na odebranie aż 8 połączeń z dziećmi w Telefonie Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111!

33 zł pomoże rozpocząć diagnozę psychologiczną dziecka i zaplanować dalszą pomoc. Możesz też wpłacić dowolną wyższą kwotę i pomóc jeszcze bardziej.

  • Czekaj na list od Mikołaja.

Informacja prasowa

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    AdvertisementAdvertisement