Trwa ładowanie...

6-letnia blogerka z Rosji zarabia 18 mln dolarów rocznie

Avatar placeholder
24.12.2020 13:13
6-letnia blogerka z Rosji zarabia 18 mln dolarów rocznie
6-letnia blogerka z Rosji zarabia 18 mln dolarów rocznie

Sześcioletnia Anastazja Radzinskaya z Rosji znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepiej zarabiających blogerek na YouTube. Jej kanał obserwuje 65,8 miliona subskrybentów. Nastia urodziła się z porażeniem mózgowym.

spis treści

1. 6-letnia milionerka

Ranking najlepiej zarabiających blogerów przeprowadził "Forbes". Według szacunków magazynu 6-letnia Rosjanka Anastazja Radzinskaya roczne zarabia ok. 18,5 miliona dolarów.

6-letnia milionerka
6-letnia milionerka (Youtube)
Zobacz film: "Sposób na podlewanie choinki"

Kanał YouTube Anastazji Radzinskiej nazywa się Like Nastya. Vlog przedstawia życie dziewczynki. Pierwsze wideo zostało opublikowane w 2016 roku. Obecnie kanał ma 65,8 miliona subskrybentów. Od 2018 roku Anastazja i jej rodzice mieszkają w Stanach Zjednoczonych.

2. Rodzice sprzedali biznes, żeby zainwestować w media społecznościowe

Anastazja Radzinskaya urodziła się w Krasnodarze w 2014 roku. Po urodzeniu rozpoznano u niej porażenie mózgowe. Lekarze sugerowali, że dziewczynka nigdy nie będzie mówić.

Nastia z ojcem
Nastia z ojcem (YouTube)

Zanim rodzina zainteresowała się mediami społecznościowymi, oboje rodziców Anastazji prowadzili własny biznes. Anna Radzinskaya, prowadziła salon ślubny w Krasnodarze. Z kolei ojciec dziewczynki miał firmę budowlaną zatrudniającą 20 pracowników.

Rodzina mieszka w USA
Rodzina mieszka w USA

W 2015 roku rodzice sprzedali swoje firmy, a w styczniu 2016 roku stworzyli kanał Like Nastya. Początkowo pracował w popularnym gatunku rozpakowywania zabawek i miał niewielką liczbę abonentów. Później jednak rodzina zaczęła odwiedzać parki rozrywki dla dzieci w różnych krajach. Początkowo inwestowali w to z własnej kieszeni, ale vlog szybko zaczął przynosić dochód.

3. Dzieci milionerzy

Pierwsze miejsce w nowym rankingu Forbesa zajął dziewięcioletni Ryan Kaji z Teksasu. Magazyn oszacował, że jego dochód wyniósł 29,5 miliona dolarów w ciągu roku.

Chłopiec jest jedną z topowych gwiazd YouTube. Jego kanał subskrybuje ponad 40 milionów widzów, z kolei jego filmy odtworzone zostały ok. 12 miliardów razy.

W topie na YouTube utrzymuje się już trzeci rok z rzędu. O skali jego popularności świadczyć może fakt, że doczekał się swojej podobizny podczas jednej z najsłynniejszych parad z okazji Święta Dziękczynienia w Nowym Jorku. Przedstawiony został jako superbohater.

Zobacz również: Trudne słowo na "A". Bloger Rock Daddy, czyli Nikodem Sadłowski opowiada o życiu z autyzmem

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze