Trwa ładowanie...

Lublin: 14-latek złamał mężczyźnie nos w autobusie

Policja zatrzymała dwóch nastolatków w Lublinie. Podczas wychodzenia z autobusu, 54-letni mężczyzna został uderzony w twarz przez jednego z nich. Sprawą zajmie się sąd dla nieletnich.

Zobacz film: "Jak możesz pomóc maluchowi odnaleźć się w nowym środowisku?"

Zdarzenie miało miejsce przy przystanku autobusowym Brama Krakowska 03 w Lublinie. 54-letni mieszkaniec Lublina podróżował autobusem linii 160 i planował wysiąść na tym przystanku.

Kiedy autobus się zatrzymał, dwóch nastolatków w wieku 14 i 15 lat próbowało wsiąść bez poczekania aż pasażerowie wyjdą z autobusu.

Kolejne samobójstwa nastolatków. Przyczyną jest cyberprzemoc na Snapchacie
Kolejne samobójstwa nastolatków. Przyczyną jest cyberprzemoc na Snapchacie [5 zdjęć]

Jedna z matek była przerażona, gdy córka opowiedziała jej o nowej grze przez aplikację Snapchat. Nowy

zobacz galerię

Mężczyzna zwrócił uwagę chłopcom, aby poczekali z wejściem aż ludzie wysiądą z autobusu. Ci nie słuchali i zaczęli się przepychać z wysiadającymi. Kiedy 54-latek chwycił za ramię jednego z nastolatków, wtedy to 14-latek uderzył z całej siły mężczyznę w twarz.

Niedaleko przystanku znajdował się patrol policji, który został zaalarmowany o zajściu. Funkcjonariusze szybko złapali jednego ze sprawców. Niedługo później zatrzymany został także drugi z nastolatków.

Poszkodowanemu mężczyźnie udzielona została pomoc. Wezwano karetkę pogotowia. Okazało się, że 14-latek złamał mu nos.

Policja dokonała zabezpieczenia monitoringu z pojazdu, który posłuży jako materiał dowodowy. Sprawą zajmie się także sąd dla nieletnich.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.