Dziecko śpiące na głowie? To możliwe!

22-letnia Mikaela Long pochodzi z Californii i jest gwiazdą portalu Vine, czyli portalu społecznościowego do publikowania krótkich filmów, którego właścicielem jest Twitter. Mikaela jest znana głównie, dzięki zamieszaniu zabawnych filmików. I to właśnie na Twitterze 9 października opublikowała post, który część osób zadziwił, niektórych przeraził, a pozostałych nawet rozbawił.

Dziewczyna napisała na Twitterze, że to jej pierwszy raz, kiedy opiekuje się dzieckiem. Nic nie byłoby w tym dziwnego, gdyby nie niepokojący incydent, który zaobserwowała, dzięki kamerce zamieszczonej w pokoju siostrzenicy. ****Mikaela szybko umieściła na portalu post wraz ze zdjęciem, ukazującym jej siostrzenicę śpiącą w łóżeczku… na głowie.

Polecane wideo:

- Pierwszy raz opiekuję się dzieckiem i nie wiem, co zrobiłam źle, ale moja siostrzenica właśnie śpi na głowie. Powinnam wezwać rodziców czy egzorcystę? – napisała 22-latka.

Jej tweet został polubiony przez ponad 120.000 osób i udostępniony ponad 50.000 razy. Wiele osób pisało, że są całkowicie zszokowani tą sytuacją. Jeden obserwator udostępnił gif, na którym mężczyzna ucieka w popłochu, dodając – Mikaela Long, gdybym to był ja. Jasno można wywnioskować, że cała sytuacja miała komiczne zabarwienie. Niektórzy porównywali tę scenę do horroru Paranormal Activity, ale najbardziej realne komentarze dotyczyły tego, że ciało malutkiego dziecka jest bardzo elastyczne i to nic nadzwyczajnego.

Matka dziewczynki w wywiadzie dla BuzzFeed powiedziała, że jej córka ostatnio przed snem przybiera różne dziwne pozycje, w tym także stanie na głowie. Mówi, że nie wie czym jest to spowodowane, ale po kilku minutach swoich akrobatycznych przygotowań do snu, szybko wraca do normalnej pozycji i zapada w sen. Mama zapewnia, że nie ma się czym martwić i jest to w zupełności normalne.

Jak widać odpowiednia osobowość, wyczucie czasu i ilość obserwatorów w mediach społecznościowych we współczesnym świecie ma olbrzymią siłę perswazji.

Komentarze
Artykuły Aktualności
Aktualności

"Sceny z życia smoków" powracają!

Znasz już historię i przygody smoka, żaby, krokodyla i innych bohaterów fantastycznego świata? Czas, aby poznało je także twoje dziecko. Do księgarń powraca kultowa książka Beaty Krupskiej Sceny z życia smoków, która po raz pierwszy pojawiła się w 1987...

Aktualności

Akademia RodziceMalucha.pl

Akademia RodziceMalucha.pl

Akademia RodziceMalucha.pl w Katowicach Akademia RodziceMalucha.pl organizuje 6 marca spotkanie w Katowicach.

Aktualności

Zabawa podczas gry "Mały Książę"

Zabawa podczas gry "Mały Książę"

"Mały Książę" to zabawa dla całej rodziny! Stwórz Małemu Księciu planetę - wybieraj kafelki, buduj planetę i podliczaj jej wartość. Budujemy planetę Amelka (córeczka Alicji) już wie, jak stworzyć idealną planetę dla Małego Księcia.

Aktualności

"Lato z książką"

"Lato z książką"

Lato z książką 2014 Zapraszamy na imprezę "Lato z książką" sponsorowane m.in. przez Wydawnictwo Zysk i S-ka.

Aktualności

Targi "Moje Dziecko"

Targi "Moje Dziecko"

Targi "Moje Dziecko" odbędą się 31.08-01.09.2013 w Hali Torwar w Warszawie.