Trwa ładowanie...

Spalacze tłuszczu z apteki

Avatar placeholder
29.05.2017 18:26
Spalacze tłuszczu z apteki
Spalacze tłuszczu z apteki

Do niedawna spalacze tłuszczu można było kupić jedynie w specjalnych sklepach, czy na siłowni. Jednak obecnie można znaleźć duży wybór spalaczy tłuszczu również w aptekach. Zazwyczaj w aptece można dostać spalacze tłuszczu w postaci tabletek. Wiele osób uważa, że spalacze tłuszczu dostępne w aptece są nie tylko skuteczne, ale też bezpieczne.

spis treści

1. Spalacze tłuszczu - tabletki dozwolone

Obecnie na polskim rynku dozwolone są spalacze tłuszczu w postaci suplementów diety. Tego typu spalacze tłuszczu zawierają witaminy, składniki mineralne oraz związki witamino podobne. Pamiętajmy jednak, że podstawą w czasie odchudzania jest zawsze dieta i to ona powinna być źródłem składników odżywczych. Powinniśmy więc w pierwszej kolejności zadbać o zmianę nawyków żywieniowych, ponieważ bez tego spalacze tłuszczu nie będą tak skuteczne.

Inną grupą spalaczy tłuszczu są tabletki ziołowe. W tego typu spalaczach tłuszczu należy szukać naturalnych wyciągów z miłorzębu, żeń-szenia, guarany i zielonej herbaty.

Zobacz film: "Naturalne spalacze tłuszczu"
Dostępne w aptekach spalacze tłuszczu są bezpieczne i legalne
Dostępne w aptekach spalacze tłuszczu są bezpieczne i legalne (Shutterstock)

2. Spalacze tłuszczu - suplementy zakazane

Zakup spalacza tłuszczu w aptece na pewno jest bezpiecznym rozwiązaniem. Kupując spalacze tłuszczu w internecie, nie zawsze mamy świadomość, że kupujemy środki zakazane, które mogą się okazać niebezpieczne dla naszego zdrowia i życia.

Zakazane w Polsce spalacze tłuszczu są przemycane do naszego kraju i często mają zafałszowane etykiety. Innymi słowy, stosując zakazane spalacze tłuszczu, nie mamy pewności, jakie substancje one zawierają, ponieważ nie są poddawane żadnej kontroli.

Produkty, które sprawią, że szybciej schudniesz z boczków
Produkty, które sprawią, że szybciej schudniesz z boczków [7 zdjęć]

Smukła, jędrna i szczupła sylwetka – to marzenie wielu kobiet. Niestety, panuje przekonanie, że bez

zobacz galerię

Wśród zakazanych, ale niestety dostępnych w Polsce składników spalaczy tłuszczu należy wymienić efedrynę, clenbuterol, primobolan, winstrol i propinonian testosteronu.

3. Spalacze tłuszczu - legalne substancje

Wybierając skuteczny spalacz tłuszczu, sprawdzajmy skład takich preparatów. Wśród bezpiecznych substancji, które pomogą nam spalić tkankę tłuszczową, należy wymienić:

ZOBACZ TAKŻE:

  • piperyne - występuje ona w pieprzu czarnym. Jest to termogenik, a więc jej obecność w spalaczach tłuszczu wzmacnia proces termogenezy po posiłkowej, a więc podnosi temperaturę ciała po spożyciu pokarmu. Spalacze tłuszczu zawierające piperynę przyśpieszą metabolizm i jednocześnie zapobiegną tworzeniu się nowych komórek tłuszczowych;

  • kwas rumenowy - jest to kwas linolowy, który na opakowaniach spalaczy tłuszczu pojawia się pod skrótem CLA. Ten składnik spalaczy tłuszczu sprawia, że tłuszcz nie przenika do wnętrza komórek tłuszczowych, dzięki czemu nie powiększają się one, a my dzięki temu nie tyjemy;

  • garcinia cambogia - naturalny składnik, który ogranicza powstawanie tkanki tłuszczowej, poprzez hamowanie łaknienia;

  • L-karnityna - spalacze tłuszczu z L-karnityną wykorzystują istniejącą tkankę tłuszczową, jako źródło energii, co w połączeniu z aktywnością fizyczną pozwala szybko stracić na wadze;

  • zielona herbata - zapobiega otyłości i pobudza spalanie tłuszczu w czasie spoczynku;

  • resweratrol - do tej pory był on ceniony ze względu na swoje właściwości zdrowotne, ale według naukowców może on także pomóc w redukcji tkanki tłuszczowej i budowie masy mięśniowej.

Polecane dla Ciebie