Trwa ładowanie...

Które dziecko stłukło wazon? Szybki test osobowości

Popularność obrazkowych testów osobowości nie słabnie już od kilku lat. Nic dziwnego, to doskonały sposób na chwilę odprężenia, ale także okazja, by w łatwy i szybki sposób dowiedzieć się czegoś więcej na temat charakteru, ukrytych pragnień czy słabych i mocnych stron naszej osobowości. I właśnie o nich dowiesz się, rozwiązując poniższy test. Gotowy?

spis treści
Które dziecko zbiło wazon?
Które dziecko zbiło wazon? (jagranjosh.com)

1. Kto zbił wazon? Szybki test obrazkowy

Na zdjęciu poniżej widać rozbity wazon oraz pięć osób – czwórkę dzieci i jedną osobę dorosłą. Według autora testu to jedno z dzieci rozbiło wazon, a ty masz wskazać, które to zrobiło. Przyjrzyj się uważnie i przeanalizuj sytuację, którą widzisz na obrazku. Jak myślisz, kto stoi za tym bałaganem?

Wazon stłukło dziecko A

Chłopiec w skupieniu patrzy na rozbity wazon i to on może być sprawcą wypadku - inne dzieci z dystansu przyglądają się całej sytuacji. Jeżeli obstawiasz, że to właśnie dziecko A stłukło wazon, oznacza to, że jesteś postrzegany jako osoba skrupulatna, systematyczna i bardzo dokładna. Nie podejmujesz pochopnych decyzji, zwłaszcza pod wpływem emocji. Lubisz mieć czas, by dokonać analizy, nie działasz w pośpiechu. Stawiasz na logikę, cenisz ład i porządek. Wielu twoich bliskim uważa, że jesteś doskonałym liderem.

Wazon stłukło dziecko B

Postawiłeś na dziecko B? Masz w sobie ogromne pokłady wrażliwości, empatii i wyrozumiałości. Dajesz bliskim ogromne wsparcie, gdy go potrzebują. Nie oceniasz innych, bo wiesz, że każdy może popełniać błędy, a na świecie nie ma ideałów. Nie lubisz wyciągać pochopnych wniosków. Jesteś typem opiekuńczym. Na pierwszym miejscu stawiasz w życiu emocje. Lubisz nieść pomoc potrzebującym.

Wazon stłukło dziecko C

Chłopiec trzyma ręce w kieszeniach, wydaje się być obojętny wobec zaistniałej sytuacji. Osoby, które w tym teście wybierają dziecko C, są bardzo pewne siebie. Co więcej, są charyzmatyczne i bardzo kreatywne. To urodzeni przywódcy. Takie osoby panują nad emocjami, są ambitne i spontaniczne, ale gdy wymaga tego sytuacja, potrafią manipulować otoczeniem tak, by nawet z największych tarapatów wyjść bez szwanku. Niektórzy mogą zarzucać ci pychę, arogancję i brak skromności.

Wazon stłukło dziecko D

Dziewczynka wygląda na przestraszoną, chowa się za mamą, bo boi się, że cała wina nie spadła na nią. Jeśli uważasz, że to ostatnie dziecko stłukło wazon, na pewno jesteś bardzo emocjonalną i wrażliwą osobą. Zawsze próbujesz dostrzegać w ludziach ich pozytywne cechy. Można na ciebie liczyć, gdyż umiesz słuchać i chętnie udzielasz wsparcia. W dodatku potrafisz dotrzymać słowa, a nawet największe tajemnice są u ciebie bezpieczne. Wysoko cenisz moralność, zasady i normy społeczne i tego też oczekujesz od ludzi, którymi się otaczasz.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.