Trwa ładowanie...

Kobieta urodziła dziecko na ulicy. Po wszystkim podniosła zakupy oraz noworodka i poszła pieszo do domu

Avatar placeholder
06.12.2022 10:55
Kobieta zaczęła rodzić na ulicy. Lekarz po zbadaniu jej i dziecka powiedział, że może iść do domu
Kobieta zaczęła rodzić na ulicy. Lekarz po zbadaniu jej i dziecka powiedział, że może iść do domu (YouTube.com)

Przypadkowa osoba nagrała wideo z porodu kobiety. Urodziła ona dziecko na chodniku jednej z ulic. Wideo powoli zyskuje popularność w internecie.

Każda przyszła matka chce urodzić dziecko w komfortowych warunkach, będąc pod opieką wykwalifikowanego personelu medycznego. Nie zawsze jednak udaje się dotrzeć do szpitala na czas. Przekonała sie o tym pewna kobieta.

Niecodzienny poród miał miejsce na jednej z ulic miasteczka Yunfu w prowincji Guangdong w południowo-wschodnich Chinach. Ciężarnej kobiecie podczas robienia zakupów zaczęły odchodzić wody płodowe.

Zobacz również:

Zobacz film: "Policjanci eskortowali rodzącą do szpitala"

Wszystko przebiegło bardzo szybko. Kobieta nie zdołała nawet poprosić o pomoc. Już po fakcie, kiedy dziecko przyszło na świat, matce pomogły dwie inne osoby. Przeniosły noworodka w bezpieczne miejsce.

Dziewczynka stała się sławna tuż po narodzinach. Jej zdjęcia stały się hitem, wszystko przez jeden "drobny" szczegół
Dziewczynka stała się sławna tuż po narodzinach. Jej zdjęcia stały się hitem, wszystko przez jeden "drobny" szczegół [4 zdjęcia]

Narodziny dziecka to niewątpliwie wielka radość dla rodziców i również powód do radości dla personelu

zobacz galerię

Świeżo upieczona mama musiała poczekać na pomoc medyczną na oczach gapiów, siedząc na krześle. Chyba nawet bardziej zaskakujące niż poród na ulicy jest to, co stało się z kobietą i dzieckiem później.

Lekarz po zbadaniu kobiety i dziecka stwierdził, że zarówno dziecko, jak i jego mama są zdrowe i niepotrzebna im hospitalizacja. Matka wstała, wzięła dziecko i zakupy, a następnie ruszyła pieszo do domu.

Trudno w to wszystko uwierzyć, ale po obejrzeniu wideo poniżej, przekonacie się że to niestety prawda.

Internauci komentujący ten materiał wideo są pełni podziwu dla siły kobiety oraz zwracają szczególną uwagę na otoczenie. Ludzie zamiast pomóc kobiecie, tylko się przyglądali i robili zdjęcia.

Jak podaje Guangdong Televison, kobieta dwa lata temu zaczęła mieć problemy psychiczne i niedługo później zniknęła z rodzinnego domu. Rodzina odnalazła ją dzięki interwencji policji, która otrzymała zawiadomienie o niecodziennym porodzie na ulicy. Kobieta została odnaleziona i przewieziona do szpitala razem z dzieckiem.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze