Trwa ładowanie...

Popek oszukał dzieci z domu dziecka!

Gwiazdy często obiecują pomoc fundacjom, szpitalom i domom dziecka. Zapewniają o regularnej pomocy finansowej czy zbiórkach na konkretny cel. I choć zazwyczaj za słowami idą czyny, tak w tym przypadku znany celebryta obiecał i... na obietnicach się skończyło.

Zobacz film: ""Dzieci z domów dziecka są piętnowane. Sama tego doświadczyłam, mówili o mnie wyrzutek!""

Dzieci wyglądają jak z obozów koncentracyjnych. Tak żyją w domach dziecka na Białorusi
Dzieci wyglądają jak z obozów koncentracyjnych. Tak żyją w domach dziecka na Białorusi [6 zdjęć]

Te niepokojące obrazy opublikowane w kwietniu 2017 roku ujawniły niezwykle trudną sytuację dzieci, które...

zobacz galerię

Samozwańczy Król Albanii znany także jako Popek to raper, który obecnie rozwija swoją karierę jako zawodnik MMA. Znany jest z kontrowersyjnych, często wulgarnych wypowiedzi. Chcąc pokazać swoją drugą twarz oświadczył, że regularnie będzie wpłacał pieniądze na bydgoski dom dziecka. Jak podaje "Gazeta Wyborcza" do tej pory ośrodek nie odnotował żadnych wpłat od artysty.

Facebook.com/123rf
Facebook.com/123rf

W dodatku w czerwcu 2017 roku Popek poprosił swoich fanów o wpłacanie pieniędzy na konto, w ramach akcji "Wakacje w Rio". Początkowo chciał w ten sposób sfinansować swoje wakacje, później jednak tłumaczył się z żartu, zobowiązując się do wpłacenia całej zebranej kwoty na konto domu dziecka w Bydgoszczy. W 2006 roku zapewniał też, że całą gażę z występu u Kuby Wojewódzkiego również przeznaczy na pomoc dzieciom. Jednak żadna z tych darowizn nie wpłynęła na konto domu dziecka.

Zobacz także:

Jak tłumaczą dziennikarzom "Gazety Wyborczej" menadżerowie Popka - "tak się złożyło". Zapewniają jednak, że gdy tylko sprawca zamieszania wróci z wakacji, spełni wszystkie swoje obietnice. Już teraz jednak internauci nie zostawili na celebrycie suchej nitki, oskarżając go o okłamanie dzieci i fanów.

Koniecznie przeczytaj:

[AKTUALIZACJA] 31 V 2017: Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, po nagłośnieniu sprawy, dziś nad ranem dotarł zaległy przelew do Rodzinnego Domu Dziecka w Bydgoszczy. Wkrótce więcej informacji na ten temat.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.