Trwa ładowanie...

Opiekunka zabiła dziecko. Skazano ją na 70 lat

Reese Bowman została bestialsko zamordowana przez opiekunkę przedszkolną. Kobieta udusiła 8-miesięczną dziewczynkę kocem, ponieważ dziecko nie chciało spać. Opiekunka twierdzi, że była po prostu zmęczona i sfrustrowana.

Zobacz film: "Stewardessa nakarmiła piersią dziecko pasażerki"

1. Zamordowana 8-miesięczna dziewczynka

Tragedia rozegrała się w maju 2017 roku, w Rocket Tiers Learning Center w Baltimore. Podczas niedawno zakończonej rozprawy sądowej, pracownica przedszkola przyznała się do zbrodni.

Udusiła kocem 8-miesięczne dziecko. Wstrząsające nagranie z wierzgającym nogami dzieckiem walczącym pod kocem o życie wyemitowała stacja CCTV. 24-letnia Leah Walden twierdzi, że była sfrustrowana i ”miała dość tego małego bękarta”. Przyczyną zdenerwowania kobiety był fakt, że dziecko nie chciało zasnąć.

Nawet sędzia Althea Handy skazując morderczynię na 70 lat więzienia, nie kryła poruszenia tą sprawą. Miała w oczach łzy, gdy pokazano na sali sądowej nagranie z chwili zbrodni. Ojciec dziewczynki płakał podczas rozprawy. Zdruzgotany mówił, że już nigdy nie zobaczy swojej małej dziewczynki, jej pierwszych kroków, jej obecności.

Świadkowie zeznali, że przed dokonaniem zbrodni, Leah Walden opowiadała koleżankom, jak bardzo nienawidzi tego ”bękarta”, że dziecko budzi w niej agresję, że ma chęć uderzyć maleństwo.

Opiekunka tłumaczy swoje zachowanie załamaniem nerwowym, zmęczeniem i brakiem przeszkolenia w pracy.

2. Dziecko zabite w przedszkolu

Dziewczynka uczęszczała do tego samego przedszkola, co jej starszy brat. Rodzice nie zauważyli w placówce nic niepokojącego.

Leah Walden w pierwszej wersji utrzymywała, że położyła dziecko na drzemkę, po czym znalazła dziewczynkę bez kontaktu. Jednak nagranie zarejestrowane przez monitoring placówki, pokazało drastyczną sytuację, która się zdarzyła. Opiekunka udusiła dziecko kocami i poduszką.

Rodzice dziecka są zdruzgotani. Zrezygnowali z dotychczasowej pracy, wyprowadzili się do innego miasta. Maleńka Rees była pierwszą od blisko 50 lat dziewczynką, która przyszła na świat w rodzinie Bowmanów.

Zamordowana dziewczynka miała zaledwie 8 miesięcy
Zamordowana dziewczynka miała zaledwie 8 miesięcy (facebook.com)

Rocket Tiers Learning Center zamknięto po tragicznym zdarzeniu.

Samantha Carlton, siostra morderczyni, utrzymuje, że kobieta nie jest zła, ani nie jest potworem, że zdarzenie to jedynie efekt jej frustracji. Zwróciła się jednak z gorącymi przeprosinami do rodziców zmarłej dziewczynki.

Uroczystość żałobna zgromadziła tłumy. Kwiaty składano również w miejscu zbrodni.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.