Trwa ładowanie...

Uczestniczka "X-factor" nie widzi nic złego w braniu kąpieli razem z dziećmi. "Będę to robić, nawet gdy będą mieć naście lat"

Młoda matka przyznała publicznie, że kąpie się wspólnie ze swoimi kilkuletnimi synami. Internauci bardzo mocno skrytykowali jej zachowanie. Kobieta nie widzi jednak problemu w swoich praktykach twierdząc, że "to normalna dzienna rutyna".

Zobacz film: "Wychowanie a pewność siebie"

Stacey Solomon, która była uczestniczką brytyjskiego "X-Factora", opublikowała parę miesięcy temu zdjęcie na Instagramie, które wywołało burzę wśród internautów. Na zdjęciu widzimy piosenkarkę, która kąpie się wspólnie ze swoimi dwoma małoletnimi synami.

Przeczytaj również:

Starsze z dzieci ma już 9 lat i jak sama matka przyznała, czasami prosi "aby zakryła piersi pianą, ponieważ wstydzi się na nie patrzeć". Nie przeszkadza jej to jednak w dalszym praktykowaniu wspólnych kąpieli.

Po szczepieniu doznała rzadkiej reakcji alergicznej. Jej matka ostrzega!
Po szczepieniu doznała rzadkiej reakcji alergicznej. Jej matka ostrzega! [4 zdjęcia]

Rumień, opuchlizna, gorączka – to najczęstsze reakcje, jakie występują u dzieci po szczepieniu. Czasem...

zobacz galerię

Stacey Solomon stwierdziła: "Dlaczego ciało musi być zawsze postrzegane jako element seksualności? Czemu nie może być po prostu ludzkim ciałem? To jest prawie jak jedzenie wspólnej kolacji i czytanie wspólnie bajek na dobranoc. To normalna dzienna rutyna".

W sieci bardzo zawrzało. Internauci szeroko komentowali postawę matki, głównie w bardzo negatywny sposób. Padały zarzuty o brak wstydu i o przekroczenie granic przyzwoitości. Solomon odpiera jednak wszystkie oskarżenia.

Matka opublikowała zdjęcie, na którym kąpie się z dwoma małoletnimi synami
Matka opublikowała zdjęcie, na którym kąpie się z dwoma małoletnimi synami (Instagram@staceysolomon)

Matka broni swojego zachowania i nie widzi w tym nic złego. Co więcej, stanowczo powiedziała, że będzie nadal kąpała się wspólnie z chłopcami, nawet kiedy będą mieli już naście lat. Swoją kontrowersyjną opinię przekazała ostatnio podczas występu w brytyjskim programie telewizyjnym The Loose Women.

Tematem odcinka, w którym wystąpiła, było właśnie dzielenie wanny przez rodziców ze swoimi nastoletnimi dziećmi. Przeprowadzono sondę wśród publiczności w studiu i aż 92 proc. osób odpowiedziało, że wspólne kąpiele rodziców z nastoletnimi dziećmi nie powinny mieć miejsca w zdrowej, niedysfunkcyjnej rodzinie.

A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.