Trwa ładowanie...

Mama trojaczków pokazała, jak teraz wygląda jej brzuch (WIDEO)

Avatar placeholder
29.01.2019 09:21

Ciąża mnoga to podwójne, a czasem nawet potrójne wyzwanie dla mamy. Wychowanie bliźniaków albo trojaczków to niewątpliwie duża trudność. Jednak samo noszenie w brzuchu więcej niż jednego dziecka, to także ogromne obciążenie dla organizmu. To dlatego wiele ciąż mnogich kończy się porodem przedwczesnym.

Chociaż macica może rozciągnąć się do określonych wymiarów niezależnie od ilości płodów, to przy ciąży mnogiej zwykle brzuch kobiety jest wyraźnie większy. Powrót do wcześniejszej formy bywa też dłuższy i trudniejszy. Niektóre zmiany są nieodwracalne. Wiele kobiet po ciążach mnogich cierpi z powodu przepukliny pępkowej, przepukliny kresy, rozejścia mięśni brzucha lub nieestetycznych rozstępów.

Niektóre z tych zmian można zlikwidować za pomocą odpowiedniej pielęgnacji. Innych bardzo trudno się pozbyć. Czasem niezbędne są nawet zabiegi operacyjne, aby wrócić do zdrowia i formy, nie mówiąc o aspektach wizualnych.

Mama trojaczków postanowiła pokazać na swoim Instagramie nie tylko radość z macierzyństwa, ale i trud ciąży. Jej szczere zdjęcia pokazują prawdę o ciąży mnogiej. Zyskała dzięki temu grono fanek.

Zobacz WIDEO Przekonaj się, jak naprawdę wygląda brzuch mamy trojaczków.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie