Trwa ładowanie...

Gwiazdy w ciąży – wyglądają olśniewająco!

 Ewa Rycerz
09.07.2016 11:28
Gwiazdy w ciąży – wyglądają olśniewająco!
Gwiazdy w ciąży – wyglądają olśniewająco! (instagram.com)

Celebrytki spodziewające się dzieci udowadniają, że burza hormonów w ciele kobiety może mieć pozytywne skutki. Świetnie wyglądają i z dumą podkreślają ciążowe krągłości. Jakie gwiazdy już wkrótce powitają na świecie potomków?

1. Megan Fox

instagram.com
instagram.com

Znana z produkcji takich jak "Transformers" czy "Wojownicze Żółwie Ninja", aktorka i producentka filmowa spodziewa się trzeciego dziecka. Ostatnio gwiazda była widziana jak razem z rodziną (mężem i dwoma synami: Noah i Brody'm) spędzała dzień w Disneylandzie. Ubrana w obcisłą, długą sukienkę aktorka prezentowała się znakomicie. Widać, że ciąża jej służy.

2. Katherine Heigl

(instagram.com)
Zobacz film: "Krwawienie w ciąży - przyczyny i postępowanie"

Gwiazda seriali i komedii romantycznych, Katherine Heigl, spodziewa się dziecka. 37-letnia aktorka właśnie obwieściła swoim fanom na Instagramie, że spodziewa się drugiego dziecka. Heigl wychowuje także dwoje dzieci adoptowanych.

3. Mila Kunis

instagram.com
instagram.com

Jedna z najbardziej popularnych w Stanach Zjednoczonych aktorek młodego pokolenia. Mila Kunis, która prywatnie jest żoną Ashtona Kutchera, ogłosiła niedawno, że spodziewa się drugiego dziecka. Pierwsza córka pary, Wyatt Isabelle, przyszła na świat 2 października 2014 roku. Drugie dziecko urodzi się na przełomie 2016 i 2017 roku.

4. Liv Tyler

(instagram.com)

Znana z oryginalnej urody aktorka (wystąpiła m.in. w filmach "Władca Pierścieni" czy "Armagedon"), oczekuje właśnie na swoje trzecie dziecko. Liv Tyler ma dwóch synów: Milo (14 lat) oraz Sailor Gene (1,5 roku). Młodszy chłopczyk urodził się 6 tygodni przed planowanym terminem porodu. Czy tym razem Liv Tyler będzie miała córkę? Czas pokaże.

5. Paulina Sykut-Jeżyna

instagram.com
instagram.com

Jedyna Polka w naszym zestawieniu. Popularna prezenterka i dziennikarka telewizyjna. Niestety, gwiazda niedługo zniknie z ekranów, a powodem tego jest ciąża. Prezenterka oznajmiła ostatnio oficjalnie, że spodziewa się pierwszego dziecka i jest w piątym miesiącu ciąży.

Pierwszy potomek Sykut-Jeżyny przyjdzie na świat w grudniu i będzie doskonałym prezentem na piątą rocznicę ślubu dziennikarki.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze