Trwa ładowanie...

23-letnia "żywa Barbie" twierdzi, że ma największe usta na świecie. Andrea Ivanova pochodzi z Bułgarii

Andrea Ivanova ma 23 lata i została okrzyknięta "żywą Barbie". Młoda kobieta regularnie poddaje się zastrzykom powiększającym usta. Andrea wierzy, że już ma największe usta na świecie, ale nie zamierza na tym poprzestać. W planach są kolejne zabiegi.

spis treści

1. Największe usta na świecie

Andrea Ivanova pochodzi z Bułgarii. Kobieta powiększyła sobie usta dzięki zastrzykom z kwasu hialuronowego. Po dwudziestym zabiegu opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie.

"Żywa Barbie" twierdzi, że ma największe usta na świecie
"Żywa Barbie" twierdzi, że ma największe usta na świecie (Instagram)

Fanom Ivanovej powiększone usta ewidentnie przypadły do gustu. Pod zdjęciem widać mnóstwo komentarzy chwalących wygląd 22-latki.

Tak wyglądała Andrea przed operacjami
Tak wyglądała Andrea przed operacjami (Instagram)

2. Żywa Barbie z Bułgarii

O Andrei Ivanovej zrobiło się głośno w 2018 roku, kiedy kobieta zdecydowała się na pierwszy zabieg z zakresu chirurgii plastycznej. Jak sama wtedy mówiła - przyświe jej idea, by zacząć wyglądać jak żywa Barbie.

Andrea przeszła wiele operacji plastycznych i regularnie korzysta zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Bułgarskie media szacują, że 22-latka wydała na zabiegi i operacje ok. 135 tys. funtów, czyli ok. 700 tys. zł.

Każdą zmianę Ivanova dokładnie dokumentowała na swoim Instagramie. Po upływie kilku lat z dumą mówi, że ma prawdopodobnie największe usta na świecie.

Andrea otrzymała dwudziesty zastrzyk powiększający usta. Kobieta jednak uważa, że wciąż nie wyglądają idealnie, więc zamierza poddać się kolejnym zastrzykom.

"W moim kraju duże usta są modne, a dziewczyny, które je mają stają się sławne" – powiedziała kiedyś 22-latka, przyznając jednocześnie, że fanów i wielbicieli jej nie brakuje, ale są również hejterzy, którzy ją prześladują.

"Są ludzie, którzy lubią mnie z większymi ustami i są ludzie, którzy lubią mnie z mniejszymi ustami, ale to nie ma znaczenia, bo dla mnie ważne jest to, co mi się podoba" - stwierdziła Ivanova.

3. Uzależnienie od operacji plastycznych

Bycie "żywą Barbie" ma swoją cenę. Wykraczające daleko poza naturalne rozmiary usta i biust, powodują uszczerbek na zdrowiu 23-latki.

Zobacz film: "Przeszła 9 operacji plastycznych, żeby wyglądać jak Ivanka Trump. Zobacz efekty (WIDEO)"

Ivanowa ma problem z oddychaniem przez usta. W części warg brakuje jej czucia, dodatkowo nie jest w stanie poprawnie jeść. Duży biust to ogromne obciążenie dla kręgosłupa, ale Andrea nie zamierza przestać poprawiać swojej urody.

"Mój lekarz zrobi mi więcej zastrzyków, ale powiedział, że muszę poczekać co najmniej dwa miesiące" - mówi niezrażona Ivanowa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza