Trwa ładowanie...

Znaczenie imion żeńskich – Zuzanna, Julia, Lena

Znaczenie imion żeńskich ma ogromny wpływ na życie kobiet. Choć dla wielu osób imię to jedynie mały element naszego życia. Wiele osób uważa, że znaczenie imienia żeńskiego nie będzie miało wpływu na to, jak się będzie powodziło w życiu dziecku. Często zdarza się, że źle wybrane imię ma bardzo negatywny wpływ na całe życie człowieka. Dlatego, zanim wybierzemy imię dla naszej córki, warto poznać znaczenie najpopularniejszych imion żeńskich 2016 roku!

Zobacz film: "Obcojęzyczne imiona dla dzieci"

spis treści

1. Znaczenie imion żeńskich - Zuzanna

Znaczenie imienia żeńskiego Zuzanna wskazuje na to, że Zuzanna to bardzo nieprzewidywalna osoba. Niestety najczęściej szybciej mówi, niż myśli i jest trochę roztrzepana. Jednak ta cecha Zuzanny sprawia, że szybko radzi sobie ona z problemami i rozwiązuje je, wybierając najkrótszą z możliwych dróg.

Spontaniczna reakcja Zuzanny na problemy czasami sprawia, że jej działania są nieprzemyślane, przez co kobieta wpada często w kolejne. Roztrzepanie sprawia, że Zuzanna nie analizuje wykonywanych zadań. Nie potrafi ogarnąć wszystkich szczegółów i jest to często przyczyną kolejnych problemów.

Po przeczytaniu znaczenia imienia żeńskiego Zuzanna przyszli rodzice dowiedzą się też, że Zuzanna nie będzie przepadała za monotonią, dlatego często sprawia wrażenie poddenerwowanej. Choć często sprawia wrażenie negatywnie nastawionej do otoczenia osoby, to jednak jest towarzyska i otwarta na innych ludzi.

Wybierz najlepsze imię dla dziecka w pięciu prostych krokach
Wybierz najlepsze imię dla dziecka w pięciu prostych krokach [5 zdjęć]

Imię powinno pasować do człowieka, ale jak w trakcie ciąży lub nawet po porodzie przewidzieć, że do

zobacz galerię

Zuzanna jest bardzo impulsywna. Działa bardzo szybko i nie myśli o konsekwencjach. Jest intrygującą osobą, która mocno się zakochuje.

2. Znaczenie imion żeńskich - Julia

Znaczenie imienia żeńskiego Julia podpowie rodzicom dziecka, że jeśli dadzą tak dziecku na imię, może to być intrygująca i uwodzicielska kobieta. Julia potrafi tak mocno panować nad emocjami, że momentami może sprawiać wrażenie obojętnej.

Choć potrafi przewidzieć ważne wydarzenia w swoim życiu, to nie uważa, że każdy musi jej słuchać. Znaczenie imienia Julia pokaże również, że Julia będzie bardzo taktowna i pełna wdzięku.

Przyjaźń jest dla Julii bardzo ważna. Przywiązanie i relacje z ludźmi są dla niej bardzo ważne, dlatego bardzo przeżywa zdradę bliskich jej osób. Gdy szuka partnera, Julia długo wybiera tego idealnego.

3. Znaczenie imion żeńskich - Lena

Znaczenie imienia żeńskiego Lena ujawnia dużo o jego posiadaczce. Lena jest bardzo impulsywna i działa pod wpływem chwili. Jest to kobieta bardzo niezależna.

Po przeczytaniu znaczenia imienia żeńskiego Lena może się okazać, że rodzice zrezygnują z niego. Okazuje się bowiem, że Lena ma tendencję do leniuchowania, obijania się i odkładania obowiązków na później. Nie lubi się uczyć, skupia się na doskonaleniu się w tematach, które ją interesują.

ZOBACZ TAKŻE:

Szybko realizuje powierzone jej zadania, jednak niezbyt dokładnie. Zuzanna nie lubi bowiem skupiać się na szczegółach. Jednocześnie bardzo nie lubi, gdy ktoś zwraca jej uwagę lub ją krytykuje.

Znaczenie imienia Lena podpowie również, że Lena to trochę artystyczna dusza. Jest bardzo otwarta na ludzi. Zuzanna lubi również rozmawiać z ludźmi i opowiadać o sobie. Jest to człowiek bardzo pamiętliwy i nie zapomina łatwo o wyrządzonych jej krzywdach.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.