Zaginęła Katarzyna Sawicka. Policja w Siedlcach prosi o pomoc w poszukiwaniach

W poniedziałek, 24 kwietnia 2017 roku, w godzinach wieczornych Katarzyna Sawicka wyszła z domu rodzinnego i do dziś nie wróciła. W poszukiwania 18-latki jest zaangażowana Komenda Miejska Policji w Siedlcach.

Zobacz film: "Osoby zaginione [Komisariat]"

Katarzyna Sawicka to mieszkanka miejscowości Stany Duże w gminie Suchożebry w województwie mazowieckim. Jak wynika z informacji przekazanych przez rodzinę zaginionej, nastolatka wyszła z domu około godziny 19.40. Od tego momentu słuch po niej zaginął. Nie nawiązała kontaktu z żadną bliską osobą.

1. Rysopis poszukiwanej nastolatki

Poszukiwana 18-latka jest szczupłej budowy ciała. Ma 168 centymetrów wzrostu. To szatynka o długich prostych włosach i piwnych oczach.

Podobizna zaginionej K. Sawickiej
Podobizna zaginionej K. Sawickiej (KMP Siedlce )

W dniu, w którym rodzina widziała ją po raz ostatni, była ubrana w zieloną kurtkę, czerwony, wkładany przez głowę sweter i czarne dżinsy. Na stopach miała obuwie sportowe w ciemnym kolorze.

Jacy są współcześni nastolatkowie?
Jacy są współcześni nastolatkowie? [5 zdjęć]

Jacy są młodzi ludzie urodzeni około 2000 roku? Czy zdeterminowani są przez wyzwolony styl życia, czy...

zobacz galerię

2. Ktokolwiek widział…

Osoby, które widziały Katarzynę Sawicką lub mają informacje na temat aktualnego miejsca jej pobytu, policja, rodzina oraz chłopak zaginionej proszą o kontakt z oficerem dyżurnym siedleckiej komendy pod numerem telefonu 25 643 23 60. Można też dzwonić pod numer alarmowy 997.

Przeczytaj koniecznie

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.