Trwa ładowanie...

Urocze fotki dwóch par bliźniąt obiegły sieć

 Magdalena Bury
16.02.2017 12:23
Fotografka cieszy się z narodzin podwójnych bliźniąt
Fotografka cieszy się z narodzin podwójnych bliźniąt (Instagram)

Julia Cannici to znana fotografka, która pod koniec stycznia 2017 roku po raz kolejny została mamą. Na bliźniaczki nazwane Gia i Gemma czekało w domu starsze rodzeństwo. Nico i Siena również są bliźniakami. Kobieta postanowiła uczcić szczęśliwe rozwiązanie uroczą sesją zdjęciową. Spójrzcie tylko na te piękne zdjęcia!

1. Druga para bliźniąt

Na dziewczynki o imionach Gia i Gemma czekało w domu starsze rodzeństwo. Nico i Siena w kwietniu będą świętować swoje trzecie urodziny.

Zdjęcia uroczych bliźniaków obiegły całą sieć
Zdjęcia uroczych bliźniaków obiegły całą sieć (Instagram)

– Nie mogli doczekać się narodzin dziewczynek. Przytulali się do brzucha, mówili i śpiewali do swoich sióstr. Teraz, gdy Gia i Gemma są już z nami, starsze dzieci obchodzą się z nimi bardzo delikatnie, gdy trzymają je w swoich ramionach czy podczas karmienia. To jest niesamowite – mówiła Julia Cannici dla "The Huffington Post".

Zobacz film: "Jak pozbyć się ciemieniuchy?"

Przeczytaj koniecznie

2. Wyjątkowa sesja zdjęciowa

Trzylatki dzielnie opiekują się młodszymi siostrzyczkami
Trzylatki dzielnie opiekują się młodszymi siostrzyczkami (Huffington Post)

Gdy Gia i Gemma miały jedenaście dni, Julia wypożyczyła dla wszystkich dzieci ubranka i zajęła się przygotowaniem sesji zdjęciowej w domowym studiu. W ten sposób chciała uczcić szczęśliwe narodziny dziewczynek. Efekty nie były jednak zadowalające. – Nico i Siena były bardzo znudzone, pierwsze zdjęcia nie wyszły tak, jak chciałam. Byłam rozczarowana – dodaje Cannici.

Niezwykła sesja zdjęciowa bliźniaczek syjamskich
Niezwykła sesja zdjęciowa bliźniaczek syjamskich [6 zdjęć]

Maria Clara i Maria Eduarda to bliźniaczki syjamskie z Salvadoru w Brazylii. Na zdjęciu mają trzy miesiące

zobacz galerię

Dopiero po krótkiej zabawie bliźnięta przekonały się do wspólnej sesji zdjęciowej. Zadowolona Cannici opublikowała fotki na swoim profilu „West on Jade Photography” na portalu społecznościowym Facebook. Sesja spotkała się z dużym entuzjazmem. Zdjęcia dwóch par uroczych bliźniąt obiegły całą sieć! Fotografie pokazują niezwykłą więź łączącą rodzeństwo.

Nico i Siena będą w kwietniu obchodzić trzecie urodziny
Nico i Siena będą w kwietniu obchodzić trzecie urodziny (Instagram)
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze