Trwa ładowanie...

Ten test zdradzi twoje największe lęki. Masz odwagę odpowiedzieć na pytania?

Avatar placeholder
18.02.2022 12:33
Test na podświadomość - co widzisz na tym zdjęciu?
Test na podświadomość - co widzisz na tym zdjęciu?

Czy wiesz, czego się boisz? Czy chcesz się zmierzyć z prawdą o sobie? Spróbuj rozwiązać ten prosty obrazkowy psychotest.

spis treści

1. Sprawdzian podświadomych lęków

Gdy spojrzysz na ten obrazek, na pewno coś rzuci się w oczy w pierwszej kolejności. Pytanie tylko – co? Odpowiedź na to pytanie może wiele zdradzić. Przede wszystkim może pomóc uświadomić sobie swoje lęki. Nie wierzysz? Sprawdź.

Ten obrazek w sieci robi furorę. Wiele osób szuka prostych odpowiedzi na swoje skomplikowane pytania. Tymczasem wystarczy prosty test, aby poznać to, co w głębi duszy nie daje nam spokoju. Ten psychotest może również podpowiedzieć, jakie mamy mocne, a jakie słabe strony. Może wskazać kierunek, w którym powinniśmy podejmować swój rozwój. Jak to możliwe, że jeden obrazek zdradza tak wiele? Wynika to z faktu, że skonstruowano ten obraz tak, żeby równolegle budził różne skojarzenia.

Zobacz film: "Przez 60 dni prowadził dietę bogatą w cukier"

Spójrz na obrazek i powiedz, co widzisz w pierwszej kolejności? Zdradzamy poniżej, co mogą znaczyć poszczególne odpowiedzi.

Co w pierwszej kolejności zauważysz na zdjęciu?
Co w pierwszej kolejności zauważysz na zdjęciu?

2. Odpowiedzi do testu o lękach

Czaszka – chociaż niektórzy mogą zastanawiać się ”jaka czaszka?”, tak naprawdę całe jasne tło ma kształt ludzkiej czaszki. Uważa się, że ci, którzy w pierwszej kolejności widzą właśnie ją, mają coś na sumieniu. Ciąży im skrywana tajemnica, której nie dzielą nawet z najbliższymi. Wynika to z lęku przed odrzuceniem.

Dziewczynkę widzą osoby samodzielne i samowystarczalne. Niechętnie zwracają się do innych z prośbami o pomoc, preferują samotną walkę ze wszystkimi przeciwieństwami losu. Dla takich osób najtrudniejsze jest zmierzenie się z poczuciem utraty kontroli nad życiem i konieczność przyznania się do bezsilności i niewiedzy.

Jeśli to właśnie drzewa jako pierwsze rzuciły ci się w oczy, może to być znak, że szybko umiesz adaptować się do zmieniających się warunków. Nie masz problemów z zawieraniem nowych przyjaźni albo przyzwyczajaniem się do nowych miejsc. To, czego się boisz, to zmiany. Nie chcesz podejmować ryzyka, ale preferujesz życie zgodnie z ustalonym rytmem.

Chłopiec za drzewem zwraca uwagę osób, które boją się samotności. Najważniejsza dla nich jest rodzina i przyjaciele, gdyż żyją w przekonaniu, że bez nich sobie nie poradzą. Boją się zostać bez wsparcia bliskich osób.

Czy zgadzasz się z wytycznymi testu? Jeśli tak, być może warto popracować nad pokonywaniem własnych słabości i ograniczeń. To może być nowa fascynująca droga i szansa, którą daje los – poznawanie siebie na nowo w nieznanych wcześniej sytuacjach. Może to pozwolić na stworzenie nowej jakości życia i nowego stylu funkcjonowania, który w przyszłości można przekuć w osiąganie nowych celów. Szczyt często łatwiej zdobyć, gdy zostawiamy stare schematy za sobą w tyle.

Pamiętaj też, że ten test to tylko zabawa. Jeśli jednak jego wynik jakkolwiek cię niepokoi, to znak, żeby skorzystać z konsultacji z psychologiem lub terapeutą.

Zobacz też: Test na spostrzegawczość. Znajdź kota na fotografii

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze