Trwa ładowanie...

Ten tata podbił sieć niezwykłym sposobem uspokajania dziecka

 Anna Krzpiet
12.05.2017 22:58
Mantra "om" na uspokajanie dzieci
Mantra "om" na uspokajanie dzieci (YouTube)

Daniel Eisenman to mówca motywacyjny i tata małej Diviny. Jego niezwykły sposób na uspokojenie dziecka to hit w internecie. Rodzice na całym świecie są zdumieni metodą. Pojawiają się nawet komenatarze, że Daniel powinien dostać rodzicielskiego Nobla. Sprawdźcie, czym zasłynął młody ojciec.

1. Uspokajanie dziecka

Jego sposób na uspokojenie córeczki zadziwia rodziców. Sam pomysłodawca mówi, że to szansa dla tych, którzy wciąż szukają rozwiązania, aby w szybki i przyjemny sposób poradzić sobie z płaczącym niemowlakiem.

Daniel opublikował w internecie filmik trwający zaledwie 40 sekund. Widać, jak leży na łóżku z płaczącą córeczką. Po chwili można usłyszeć głęboki, wibrujący dźwięk "ommmmm", który zadziałał na dziecko, jak dotknięcie magiczną różdżką. Divina w ciągu kilku chwil przestaje płakać, marudzić i rozkosznie mruży oczka. Dziewczynka staje się senna i odprężona.

Metoda uspokajania "om"
Metoda uspokajania "om" (YouTube)

2. Metoda "om"

Zobacz film: "Najlepsze patenty na dobry sen"

Metoda, którą zastosował Daniel, to tzw. mantra "om". W hinduizmie to najświętsza sylaba. Jest uważana za "nasienie świata", czyli dźwięk powstawania wszechświata.

Według historii symbolizuje ona również stan czuwania, marzeń i snu. Dodatkowo ten pradźwięk daje pozytywne wibracje niemalże o takiej samej częstotliwości drgania jak Ziemia, czyli około 8Hz.

Zobacz także:

Internauci w licznych komentarzch pod filmem nie kryją swojego zaskoczenia i podziwu. Tata opowiada, że "mruczał" tak swojej córeczce jeszcze przed jej narodzinami. Przytulał się do brzucha partnerki i wydawał z siebie dźwięk "om". Uspokajało to nie tylko dziecko, ale również przyszłą mamę.

Zobacz także:

Jedna z komentujących post napisała, że dźwięk działa na dzieci, poniewaz przypomina im odgłosy z łona matki o podobnych wibracjach. Daniel nie ukrywa również, że jego córka rodziła się przy dźwiękach mantry i śpiewie buddyjskich mnichów puszczanym z YouTube.

Dla tych, którzy nie mogli uwierzyć w skuteczność mantry, Daniel nagrał kolejne filmiki, na których Divina ponownie uspokaja się po usłyszeniu tego dźwięku. Dodatkowo wiele osób komentuje, że wypróbowalo to na swoich dzieciach. Wszyscy są zaskoczeni skutecznością prostej metody. Warto spróbować - to nic nie kosztuje, a może odmienić życie młodych rodziców.

Berberys zwyczajny, czyli polska cytryna. Na wzmocnienie, kłopoty żołądkowe i uspokojenie
Berberys zwyczajny, czyli polska cytryna. Na wzmocnienie, kłopoty żołądkowe i uspokojenie [7 zdjęć]

Berberys zwyczajny, zwany także pospolitym lub kwaśnicą pospolitą, to ciernisty gęsty krzew osiągający

zobacz galerię
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze