Przejdź na WP

Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska

"Pszczółka Maja" to bajka, która łączy pokolenia – cenią ją zarówno dziadkowie jak i rodzice oraz ich pociechy. Po sukcesie "Pszczółki Mai. Filmu", nadeszła pora na "Pszczółkę Maję: Miodowe igrzyska” – w kinach już 2 lutego! Wielopokoleniowa jest także polska obsada dubbingowa, wśród której usłyszymy:

PSZCZÓŁKA MAJA: MIODOWE IGRZYSKA (MAYA: THE HONEY GAMES)

PREMIERA: 2 LUTEGO 2018

Druga część szalonych i zabawnych perypetii najsłynniejszej pszczółki świata, która żadnej przygody się nie boi!

  • W roli Gucia - Mateusz Banasiuk
  • Królowa Beatrycze - Teresa Lipowska
  • Sumba - Magda Różdżka
  • Bartosz - Jarosław Boberek

Tym razem Maja i Gucio wezmą udział w międzyłąkowych igrzyskach sportowych, których stawka okaże się wyjątkowo wysoka.

Zobacz film: "Polski zwiastun nowego filmu z Pszczółką Mają!"

W ulu aż huczy od sensacyjnych wieści! W pszczelej stolicy odbyć się mają Miodowe Igrzyska. Maja marzy, by wziąć w nich udział. Niestety mieszkańcy ula nie zostają na nie zaproszeni. Na domiar złego Cesarzowa żąda oddania połowy miodowych zbiorów na potrzeby sportowców.

Królowa gotowa jest się pogodzić z poleceniami przełożonej, ale Maja od dziecka jest buntowniczką. A nic nie złości jej bardziej niż jawna niesprawiedliwość. Wyrusza więc do stolicy, by powiedzieć Cesarzowej, co myśli o niej i jej nakazach. I nawet Guciowi nie uda się jej powstrzymać przed wpakowaniem się w kłopoty.

Zuchwałość Mai zostanie ukarana: pszczółka musi wystartować w zawodach, ale jeśli przegra jej ul straci całe zapasy na zimę… Cesarzowa nie podejrzewa nawet, na co stać tę małą rozrabiakę i paczkę jej wiernych przyjaciół.

REŻYSERIA: Noel Cleary, Alexs Stadermann

GATUNEK: komedia animowana

PRODUKCJA: Niemcy 2018

Informacja prasowa

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.