Trwa ładowanie...

Wzruszające nagranie z przedszkola. Poruszy każde serce

Avatar placeholder
09.05.2024 12:04
Powrót małego bohatera. Tak rówieśnicy przywitali Adasia po wygranej walce z rakiem
Powrót małego bohatera. Tak rówieśnicy przywitali Adasia po wygranej walce z rakiem (Tik Tok Stowarzyszenia Dzielni i Waleczni )

Adaś to mały bohater, który wygrał walkę z rakiem. Gdy po długim leczeniu wreszcie mógł wrócić do przedszkola, czekała na niego wyjątkowa niespodzianka. Nagranie, na którym uwieczniono tę chwilę, poruszy każde serce.

spis treści

1. Powrót małego bohatera

Adaś z Augustowa to chłopiec, który w swoim krótkim życiu stoczył niejedną bitwę. Gdy zaatakował rak, musiał przejść trudne leczenie, a wiele godzin spędził w szpitalu z dala od swoich rówieśników.

Mały bohater ze starcia z nowotworem wyszedł zwycięsko. Rak w końcu został pokonany. Adaś mógł pożegnać się z personelem szpitala i wrócić do przedszkola, by znów cieszyć się beztroskim dzieciństwem.

Zobacz film: "Niespełna dwuletnie dziecko walczy z rakiem jajnika"

Chłopiec od dawna pragnął zobaczyć się z kolegami i koleżankami z grupy. Jak się okazało, nie tylko on, bo rówieśnicy również się za nim stęsknili. Na wieść o powrocie Adasia postanowili przygotować mu wyjątkowe powitanie.

Niesamowita chwila została uwieczniona na nagraniu. Chłopiec wchodzi do sali, a w drzwiach wita go masa balonów, konfetti i owacje. Nie zabrakło także uścisków od stęsknionych koleżanek i kolegów.

2. Wzruszające powitanie

Film pojawił się na TikToku Stowarzyszenia Dzielni i Waleczni, a chwila powitania Adasia roztapia serce. Wzruszające nagranie podbiło serca użytkowników i w komentarzach posypały się gratulacje.

@dzielniiwaleczni Adaś po zakończonej walce z rakiem tak został przywitany w przedszkolu🥳❤#onkologia #moc #bohater #rak #viral #zasiegi #dzieci #wzruszające #wygrana ♬ Momenty - Kamil Bednarek

"Teraz czas na łzy szczęścia. Adaś po zakończonej walce z rakiem tak został przywitany w przedszkolu. Jesteśmy wzruszone. Adaś ciesz się dzieciństwem skarbie nasz kochany. SP w Augustowie brawo za cudowne przywitanie" - głosi opis w rolce na Facebooku.

Wideo pojawiło się także na stronie Szkoły Podstawowej w Augustowie, gdzie do przedszkola uczęszcza Adaś. Co na to internauci? Ci również nie szczędzili łez dla chłopca, a nagranie kompletnie ich wzruszyło.

Oto wybrane komentarze:

"Takie łzy szczęścia mogą być zawsze. Zdrowia chłopaku więcej takich łez i takich zakończeń!";

"Matko wzruszyłam się. Skarbeńku, jesteś bardzo dzielny brawo ty. Dużo zdrówka I samych wspaniałych chwil";

"Zdróweczka dla Adasia... Wspaniałe przedszkole. Cudowna lekcja wrażliwości miłości i przyjaźni",

"Adaś wróciłeś z tej walki z tarczą i tak się wita bohaterów",

"Ależ to wzruszające! Ogrom zdrówka! Cieszę się, że Adaś już wrócił do grupy!".

Dominika Najda, dziennikarka Wirtualnej Polski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze