Przejdź na WP

Wrocław: Policja dokonała makabrycznego odkrycia. Matka poroniła i ukrywała martwy płód na balkonie przed 4 miesiące

Makabrycznego odkrycia dokonali funkcjonariusze policji. Na balkonie jednego z mieszkań, odkryli martwy płód. Był ukryty w foliowym worku i znajdował się tam od 4 miesięcy.

Zobacz film: "Kompletnie pijana matka karmiła nowonarodzone dziecko piersią"

Policjanci odkryli całą sytuację przypadkowo, kiedy zostali wezwani do interwencji w innej sprawie. Całe zdarzenie miało miejsce ul. Krzywoustego we Wrocławiu. Na balkonie jednego z mieszkań odkryto martwy płód, zawinięty w worek foliowy, włożony do pudełka, które następnie nakryto garnkiem.

Zobacz również:

Tego strasznego czynu dokonała para żyjąca w nieformalnym związku. Kobieta poroniła w kwietniu i razem z ojcem dziecka, postanowili ukryć ten fakt. Gdyby nie przypadkowa interwencja policji, martwe dziecko najprawdopodobniej leżałoby tam nadal.

Na co wpływa kolejność urodzenia
Na co wpływa kolejność urodzenia [4 zdjęcia]

Jesteś najmłodszy czy najstarszy z rodzeństwa? Dotąd wielu psychologów uważało, że kolejność urodzenia...

zobacz galerię

Małgorzata Klaus z prokuratury okręgowej we Wrocławiu w rozmowie z redaktorem Fakt24 powiedziała: ''Kobieta przyznała się policjantom, że poroniła w kwietniu i wyniosła płód na balkon. W chwili zatrzymania była pod wpływem alkoholu''.

Na jednym z balkonów mieszkania w bloku przy ul. Krzywoustego, policjanci znaleźli martwe dziecko
Na jednym z balkonów mieszkania w bloku przy ul. Krzywoustego, policjanci znaleźli martwe dziecko (Google Street View)

40-letnia Patrycja L. i jej konkubent, 20-letni Piotr P. zostali zatrzymani przez policję. W chwili zatrzymania, byli pod wpływem alkoholu. Są obecnie przesłuchiwani. Ciało dziecka zostało przekazane do zakładu medycyny sądowej i zostanie przeprowadzona tam sekcja zwłok.

Sekcja da odpowiedź czy dziecko żyło kiedy przyszło na świat, ile czasu przeleżało ukryte na słońcu oraz czy byłoby w stanie przeżyć tuż po porodzie. Od odpowiedzi na te pytania, będzie zależała forma zarzutów, które zostaną postawione. Wyjaśniany będzie także udział konkubenta w sprawie, czy miał wiedzę na temat całej sytuacji.

Funkcjonariusze policji, którzy dokonali tego makabrycznego odkrycia, zostali wysłani w poszukiwaniu narkotyków. Mieli informację, o możliwym miejscu ukrywania narkotyków. Sąsiedzi Patrycji L. i Piotra P. w rozmowie z redakcją Fakt24 powiedzieli, że policja bardzo często pojawiała się u tej pary. Najczęściej wzywani byli z powodów libacji alkoholowych i narkotykowych.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.